fb pixel 6 rozdílů mezi rasistou (náckem) a xenofobem – G.cz
Vyhledávání

6 rozdílů mezi rasistou (náckem) a xenofobem

Jistě jste mnozí již zaregistrovali tu hanebnost, když se poctiví a upřímní xenofobové házejí do jednoho pytle s rasisty, potažmo rovnou s nácky.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 8.9.2016, 09:20

Kolikrát již bylo omíláno, že být xenofobem neznamená být automaticky rasistou. Jelikož to někteří stále nechápou, je potřeba to omílat nadále.

1. Pohnutky

Zatímco rasista je svině, která aktivně bojuje za svou rasu a ostatní odmítá tak nějak z principu nebo prostě, že si přijde nadřazený, tak xenofob to nedělá pro sebe. On to dělá pro naši kulturu, pro naše děti a za naši vlast.

Xenofob je národní hrdina.

2. Životní styl

Rasista si často oholí hlavu, nechá si na záda vytetovat nějaké hezké tetování typu svastika, pořádá „narozeninové oslavy“ s náckovskou kapelou, sem tam seřeže cikána nebo rákosníka a vesměs je to tak nějak polodebil.

Xenofob si poslechne Aleše Brichtu, pak mu něco olajkuje na facebooku. Xenofob má rád pivo a Ordinaci v Růžové zahradě. Ve volném čase často rád luští křížovky v úterním Rytmu života. Xenofob nesnáší sluníčkáře a pražskou kavárnu. Xenofob neví, co to je pražská kavárna, protože to neví nikdo, ale nesnáší ji, protože může za jeho podělaný život.

Xenofob cikány ani Vietnamce nemlátí. Xenofob staví na hranicích barikády, močí na mešity a bojuje proti Islámu tím, že nežere kebab.

3. Oblékání

Rasisté nosí čisté a hezky vyžehlené bombry a k tomu barevně neladící kapsáče.

Xenofobové nosí tepláky a vytahané seprané džínové bundy.

4. Romové

Náckové nesnáší cikány. Brojí proti nim.

Xenofobové nemají čas řešit cikány. Musí stavět barikády na hranicích a zachránit naši kulturu před islámem.

5. Projevy a diskuse

Takový poctivý nácek s vámi diskutovat nebude. Ten vás vezme boxerem a je po diskusi.

Xenofob se s vámi pustí do diskuze tuze rád. Ozbrojen capslockem a chatrnými argumenty převzatými rutinně od jiných xenofobů bojuje statečně za svojí věc. Za ten svůj kousek štěstí.

6. Vůdce

Rasisté volí (pokud jdou vůbec k volbám) krajně pravicová hnutí, která balancují na hraně zákona.

Xenofob volí tatíčka Okamuru. Tatíček Okamura totiž jako jediný nabízí adekvátní problém (Okamura nenabízí řešení. Pouze z ničeho vytváří problémy a tyto nabízí jako svůj volební program), který dokáže oslovit každého správného xenofoba.

A TADY se můžete podívat na sedm fází vlasteneckého xenofoba

Podobné články

Doporučujeme

Další články