6 rad a tipů, jak zkurvit dítěti dětství, potažmo i celý život – G.cz
Vyhledávání

6 rad a tipů, jak zkurvit dítěti dětství, potažmo i celý život

Narodilo se vám dítě a přemýšlíte, jak zajistit, aby to v životě nemělo zase tak snadné? Anebo mu jen chcete pokazit dětství?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.7.2016, 14:43

Mít ušlapanou cestičku a do startu života všechno řádně nachystané, aby dítě nemělo před sebou žádné překážky, to je nuda. Hoďte dětem ty klacky pod nohy ihned po narození a čekejte, jak si s tím poradí.

1. Jméno

Nejlépe zkurvíte dítěti start do života tím, že mu dáte nějaké debilní jméno. Například Sandokan, Lev nebo Mercedes.

Invenci se meze nekladou a vězte, že na výběr toho máte hodně. Jmen, která vašemu potomkovi zajistí ve škole minimálně jednou denně přesdržku od spolužáků, je docela dost.

2. Facebook

Nezapomínejte několikrát denně sdílet na facebook fotky svého dítěte. Nejlépe nahé. Nezdráhejte se, když se poprvé vydělá do nočníku toto vyfotit a pod fotku přidat komentář k váze, zápachu a barvě a za to takový ten rozněžnělý smajlík. Připojte rovněž hashtag „pysnamatka„ nebo „prvniboban“.

3. Vánoce

Na Vánoce napište vašemu potomkovi básničku. To je všechno. Nic jiného nedostane. Ještě mu vedle vánočního stromečku, pod kterým nejsou žádné dárky, řekněte, že ho máte rádi. K narozeninám mu potom dávejte ponožky.

4. Oblečení

Malé dítě je možno dle libosti navléci do různých oblečků. U batolat je to roztomilé. Když však desetileté dítě musí jít do školy v oblečku za berušku, protože se jeho rodiče nesmířili s tím, že jejich dítě už není ten roztomilý malý uzlíček lásky, je dětský psycholog vždy na dosah.

5. Očkování

Jelikož všechna očkování na sto procent způsobují autismus, protože o tom psali na internetech a v diskusích to potvrdili ve svých příspěvcích s pěti až šesti gramatickými chybami v jedné větě fundovaní lidé, je jasné, že žádné očkování nepřipadá v úvahu. Případný tetanus či záškrt se dá vyléčit homeopatiky nebo čističem do bazénů.

6. Domácí výuka

Ve školách se stejně nic nenaučí. Navíc v životě je přeci nejdůležitější jen ten selský rozum a škola života.

Navíc při domácí výuce zabráníte dítěti v kontaktu s vrstevníky, takže nebude kouřit a jeho jediný kamarád bude plyšový slon.

A TADY zase máte 12 příšerných vět, kterými děsí děti své rodiče.

Podobné články

Doporučujeme

Další články