fb pixel 6 nejstresovějších momentů v životě muže – G.cz
Vyhledávání

6 nejstresovějších momentů v životě muže

Život není jen o radosti a krásných pocitech. Na nás muže v něm rovněž čeká několik vysoce stresových okamžiků.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 6.5.2018, 15:11

Stres je samozřejmě individuální a co jeden zvládá s přehledem, druhý se z toho psychicky hroutí. Nicméně se ty stresové momenty dají tak nějak shrnout a vyhodnotit ty nejstresovější.

1. Pánské sprchy

Tady to hodně závisí na velikosti a sebevědomí. Pokud má muž genitál velikosti, tloušťky i konzistence knotu od svíčky, je pro něho sprchování s jinými pány velmi stresující. Ty tázavé pohledy ostatních mužů, kteří nevědí, jestli to dotyčný myslí vážně, nebo si z nich jenom dělá srandu, protože tohle není možné, to je přesně to, proč se tito muži raději sprchují v plavkách.

2. Seznámení se s tchýní a tchánem

Randit se ženou je přirozená a často i příjemná věc. Bohužel však každý vztah dojde do fáze, když se nedá nic dělat a je načase se seznámit s rodiči svojí partnerky. Znáte je z vyprávění, viděli jste je na fotkách, ale naživo to bude něco jiného. Pokud jste navíc bez práce, vzdělání a bez budoucnosti, nebudete to s nimi mít lehké.

3. Prasklá guma

Velmi stresující.

4. Porod

Všude se píše o tom, jak je porod pro ženu psychicky i fyzicky náročný. Jak trpí a podobně. Nikde se už ale nepíše o mužích u porodu. Muži u porodu totiž nikoho nezajímají, a přitom je to i pro ně velmi stresující.

Zatímco rodičku obskakuje celý štáb lékařů a sester, na muže se kašle. Nikdo mu nepoví, že to bude dobré, ať se dá do kupy. Nikdo se ho nezeptá, jestli se mu sedí pohodlně nebo jestli nechce donést kafe. Naopak. Neustále na něj někdo pokřikuje: „uhněte, překážíte“, popřípadě „jděte si laskavě omdlévat někam jinam“.

5. Svatba

Tak nějak se traduje, že to jsou hlavně nevěsty, které před svatbou zešílí a hlavně které jsou z ní ve stresu. To není tak úplně pravda, protože i ženich prožívá stresy.

Bude tam muset nastoupit před oltář v obleku, na který si musel vzít hypotéku, v lila kravatě (protože celá svatba je v barvě lila; tak rozhodla nevěsta, to se nedá nic dělat) a novém účesu, který mu vytvářel předem vybraný kadeřník, co měl během stříhání vlasů viditelnou erekci. Ženich tam musí před oltářem stát a nesmí to posrat. Musí říct „Ano“. To je základ. Pokud neřekne „Ano“, nebude sex. Velmi stresující.

6. Správná odpověď

Nejvíc stresující okamžik v životě muže je ten, když se ho žena zeptá, jestli nemá v těch riflích velký zadek, až do doby, než muž odpoví. Těch několik vteřin přemýšlení, jestli ji říct pravdu, nebo zalhat a následně domýšlet možné následky obou odpovědí, to je přímo infarktová situace. Navíc na to má muž pouze velmi krátkou dobu, protože dlouhé mlčení znamená souhlas.

No a TADY se můžete mrknout na 7 způsobů, jak ukočírovat svůj předpřijímačkový stres.

Podobné články

Doporučujeme

Další články