6 nejhorších věcí, které se vám můžou stát, pokud jste teenager – G.cz
Vyhledávání

6 nejhorších věcí, které se vám můžou stát, pokud jste teenager

Puberťáci to nemají jednoduché. Celý svět je proti nim.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.2.2018, 17:25

Ačkoliv životní hodnoty puberťáka a jakéhokoliv příčetného člověka se poměrně liší, nesmíme zapomínat, že i puberťák je člověk, který má své problémy a který prožívá své bolístky. Co nejhoršího se může puberťákovi stát?

1. Na vaše Youtube video se nikdo nedívá

Youtube hýbe s dnešními adolescenty tak jako nic jiného. Každý puberťák totiž může být hvězdou a potom se živit tím, že bude dostávat reklamní předměty, které bude ve svých videích předvádět. To je sen. To je životní cíl.

Založíte si na Youtube svůj kanál, natočíte video na fotrovu kameru, dáte si to na kanál a čekáte. A ono nic. Jak to? Jak to, že zhlédnutí nejde do statisíců? Vždyť jste jasně a precizně ukázali nejen, jak se nalíčit do školy, ale taky jste ukázali kousek svého pokojíčku? Co jako ti lidé chtějí víc? Kde je spravedlnost?

2. Dovolená s rodiči

Tak bezva. Léto zase na hovno. Fotr s matkou se rozhodli, že jste rodina a pojedete na týden někam kempovat. Ty vole, vždyť tam není wifina. Není tam nic. Nemůžete tam točit videa na Youtube. Takhle vám rodiče zazdí kariéru hnedka na startu. Nesnášíte je.

3. Nevíte, co zrovna frčí

Ten svět je děsně proměnlivej. Dneska frčí na Youtube videa od Alenky 47 a zítra může být všechno jinak. To nikdo neví. Je to hodně skličující. A není to jenom o videích. Může to být cokoliv. Boty bez tkaniček, volný rifle, kšiltovky s rovným kšiltem. Zítra může být všechno jinak a když to nepodchytíte včas, budou se vám všichni smát.

4. Akné

Je to sice klišé, ale to se nedá nic dělat. Na ksichtě prostě máte něco, co tam nepatří. To je konec. Hrůza. Ve třídě vás budou všichni soudit. Oni se na to spolužáci klepou. Nemají nic lepšího na práci, než soudit vašeho beďara. Budete muset změnit školu.

5. Když vám dá matka pusu a ostatní to vidí

Tak to je hodně špatný. To je skoro tak špatný jako akné. Takový to, když vám matka do třídy přinese svačinu, kterou jste si nechali doma. Při hodině. A pak vám dá pusu. Všichni to vidí. Strašný. Strašný. To si úplně říká o nějakou tu demonstrativní sebevraždu nebo tak něco.

6. Když váš fotr dělá humor před vašimi kamarády

To je zase trapas. Fotr si myslí, jak je vtipnej a dělá humor před vašimi kamarády. Fotr vtipnej není. Je trapnej. Ztrapňuje nejen sebe, ale i vás. On nemá co dělat humor. On má jenom vás a vaše kamarády dovézt do kina. Má držet hubu a sledovat vozovku před sebou. Nikdo od něj nechce, aby se zapojil, a on hned vytáhne vtipy dvě stě let starý. Strašný.

A tady se můžete podívat na sedm magorů, které se vyplatí na Youtube sledovat.

Podobné články

Doporučujeme

Další články