6 lidí, se kterými byste rozhodně nechtěli ztroskotat na pustém ostrově – G.cz
Vyhledávání

6 lidí, se kterými byste rozhodně nechtěli ztroskotat na pustém ostrově

Tomio Okamura by vás na pustém ostrově strašil islámem. Kdyby šlo do tuhého, tak z Moniky byste mohli jíst měsíc. Taxikář by nechal celou dobu běžet taxametr. Ideální parťák na pustý ostrov + DALŠÍ 1 FOTKA

Určitě jste se už někdy setkali s otázkou, s kým byste nejraději ztroskotali na pustém ostrově. Pomineme-li odpověď, že na pustém ostrově ztroskotat nechcete a je jedno s kým, určitě stojí za to se zamyslet, s kým by se vám na tom ostrově v rámci možností obstojně dařilo.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 23.5.2018, 14:57

Teď je ale čas na druhou stranu mince. S kým na pustém ostrově rozhodně skončit nechcete.

1. Monika Štiková

- Pokud jste někdy byť jen koutkem oka zahlédli pořad Štiky, určitě máte jasno v jednom. S touto ženou na pustém ostrově ani náhodou. Zase na druhou stranu by z ní bylo jídla minimálně na měsíc.

2. Tomio Okamura

- Ptáte se proč? Je velmi pravděpodobné, že by vás Tomio Okamura na pustém ostrově dříve či později přesvědčil, že se máte bát imigrantů, kteří jsou už na cestě, a nutil by vás zastavit islám.

3. Zaměstnanec České pošty

- To rozhodně není parťák do nepohody. Pokud byste mu poskytli nějaký nástroj, tak by ho ztratil anebo by vám ho dodal zpět poškozený, a to ve čtvrtek mezi osmou ranní a sedmou večerní. V době Vánoc by vám byl úplně k hovnu, protože by toho měl prostě děsně moc a nic by nestíhal.

4. Pražský taxikář

- Po celou dobu, kdy byste byli na ostrově, by nechal zapnutý taxametr.

5. Silničář

- Ačkoliv jste na tropickém pustém ostrově, se silničářem by vám tam začalo sněžit, aby to zasněžilo cesty a on je mohl neprotáhnout pluhem nebo neposypat štěrkem.

6. Psychopatický kanibal bez zábran, který měří dva metry, váží metrák a má neustále hlad a má mačetu

- Tímhle jsme asi měli začít. S tímto gentlemanem rozhodně nechcete skončit sami na pustém ostrově.

A tady se můžete podívat, jak to Tomio Okamura dokázal a díky němu byl islám zakázán.

Podobné články

Doporučujeme

Další články