6 konspiračních teorií, jak mohl v Číně zemřít lékař prezidenta Zemana

Obrázek uživatele Dirk Diggler
09.11.2018, 17:53

Upřímnou soustrast pozůstalým lékaře Petra Halaty, který zemřel toto úterý v rámci diplomatické cesty prezidenta Miloše Zemana v Číně. Halatovi bylo 66 let a specializoval se na interní a cestovní medicínu. Server Lidovky.cz, kterému to potvrdil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček, uvedl, že byl nalezen mrtev ve svém pokoji. Lékaři samozřejmě neumírají jen tak, takže kolem jeho smrti koluje spousta konspiračních teorií, které jsme si samozřejmě vymysleli.

1. Měl rád Bakalu a Kalouska

Jednou z teorií je, že vyjádřil své sympatie k ekonomickému zm*dovi, který zprivatizoval OKD nebo pochválil vtipný Twitter Miroslava Kalouska, takže se dočkal nemilosrdné otravy alkoholem.

2. Byl to sluníčkář a vítač

Je všeobecně známo, že pan prezident nemá rád vítače a sluníčkáře. Dříve je sice rád měl, ale v současnosti není v módě pomáhat lidem, takže i to může být důvodem, proč si Halata nezasloužil vrátit se z Číny domů.

3. Byl to prezidentský ochutnavač

Je dost možné, že někdo chtěl Miloše Zemana otrávit a Halata v Číně figuroval i jako prezidentský ochutnavač jídla, a tak je zde zcela na místě uvažovat nad tím, jestli nesnědl smrtelně dochucenou rýži.

4. Odhalil hrůzné tajemství

Při sprchování pana prezidenta Halata omylem vlezl do koupelny a zjistil neblahé tajemství o Zemanově mýty opředené noze. Hrad rozhodně nemohl riskovat, takže se muselo stát to, co se stalo.

5. Zjistil velké tajemství o Ovčáčkově orientaci

Je dost možné, že Halata omylem zabloudil do klubu Žlutá ústřice, kde Jiří Ovčáček tančil tango s partou žlutých kamarádů.

6. Byl starý a nemocný

Nejméně pravděpodobná varianta, se kterou se počítá, je ta, že byl nemocný a zemřel přirozenou smrtí.

A zde je 7 důvodů, proč je chování prezidenta Trumpa ještě v pořádku.


Komentáře

Doporučeno pro vás