fb pixel 6 důvodů, proč je incest výhodný – G.cz
Vyhledávání

6 důvodů, proč je incest výhodný

Členové SPD
Zdroj: Facebook.com - Vítězslav Novák

Nemůžete najít kloudnou partnerku? Jste poměrně ošklivý člověk bez smyslu pro humor, který navíc koktá? A když mluvíte, tak se vám dělá v koutku úst taková ta nechutná bílá kašička? Pokud máte sestru, máme pro vás řešení.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 10.5.2016, 08:50

Incest samozřejmě není pro každého. Normální lidé si najdou partnera mimo rodinu. Nicméně když není nazbyt, i taková sestra může přijít vhod. Dokonce to má několik výhod.

1. Zůstane to v rodině

Jestliže souložíte se svou sestrou, tak vás může hřát pocit, že sex zůstane v rodině. Nebudete ho vynášet někam mimo. Rodina je základ státu, takže vynášet z ní sex někam za cizíma, to by se dělat nemělo.

2. Navzájem se znáte

Sex se sestrou není nějaký jednorázový anonymní úlet. Oba se znáte od narození (toho mladšího ze sourozenců, samozřejmě), takže víte o tom druhém první poslední. Například víte, že má kapavku (když si nejste jistí a ona vám to nechce říct, tak se prostě zeptejte mamky), čili se podle toho můžete zařídit.

3. Tchyně vás bude mít ráda

Nemusíte se potýkat s nenávistnými komentáři vaší tchyně, která bude neustále tvrdit, že pro její holčičku nejste dost dobrý, že jste budižkničemu a ničeho v životě nedosáhnete. Tchyně bude totiž zároveň vaše matka a ta by o vás nikdy neřekla, že nejste dost dobrý. Podle ní jste nejlepší ze všech a jste její šampion.

Ani váš tchán (otec) vás nebude peskovat a nebude na vás přísný, protože mu píglujete dceru. Tu jeho malou holčičku. V takové rodině je totiž možné, že svou dceru pígluje rovněž.

4. Odpadá problém s bydlením

Velký problém mladých párů je společné bydlení. Náklady na pořízení společné domácnosti mohou být nad jejich možnosti.

Pokud jste ve vztahu se svou sestrou, můžete bydlet dál v dětském pokojíčku u svých rodičů.

5. Inkluze

Vypadá to pro vás slibně. Pokud inkluze proběhne, budou vaše dementní a postižené děti, které si uděláte se sestrou, zařazeny do běžné výuky na základních školách a jednoho dne jim bude patřit svět.

6. Dědictví

Až jednoho dne vaši rodiče umřou, nemusíte sestru z maringotky, kterou jste zdědili dohromady, vyplatit, protože v ní oba bydlíte na hromádce. Jiný majetek rodiče neměli. Ostatně rodiče, kteří nechají souložit své děti mezi sebou, pravděpodobně nebudou nikterak úspěšní lidé, kteří by nahromadili spoustu cenných věcí.

A TADY se můžete podívat na 9 ukázek incestu v literatuře.

Podobné články

Doporučujeme

Další články