5 volebních slibů, které by doopravdy dokázaly někoho zaujmout – G.cz
Vyhledávání

5 volebních slibů, které by doopravdy dokázaly někoho zaujmout

Brzy budou volby. Při pohledu na billboardy a volební videa člověk lehce získá dojem, že to letos bude spíš soutěž v největším bizáru. Díky tomu můžeme například sledovat distingovaného pána, který se vymrští z popelnice a překvapí seniorku s odpadem. A na závěr ji naprosto ohromí slibem, že bude mít popelnici zadarmo. Přesně to my od politiků chceme! Aby žili v popelnici a každému z nás taky jednu slíbili. Budeme v nich pak žít všichni, dokud nás krysy nerozdělí. Ve skutečnosti je tenhle spot jasnou známkou toho, že politici netuší, po čem jejich voliči doopravdy touží. Tak my jim to prozradíme. Sledujte a učte se, amatéři z kontejnerů!

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 23.9.2018, 12:09

1. Správný penis každému muži

Snad úplně všichni muži na světě mají pocit, že jejich penis někoho zajímá. Obzvlášť ti, kterým příroda uštědřila políček do tváře v podobě nevhodně tvarovaného, rostlého, či jinak defektního penisu, tímto faktem trpí a často se chovají tak, že bývají penisem alespoň nazýváni. Pokud chcete uspět, slibte mužům správný penis. Ideálně okamžitou výměnu za lepší model. Těm tlustým slibte, že si na něj zase uvidí. To bude hlasů!

2. Konec celulitidy

Aby si na své přišly i ženy, bude nutné zakázat celulitidu. Normálně ji zrušte. Zaveďte úřad pro potírání celulitidy a najděte už konečně někoho, kdo bude vědět, čím přesně ji potírat, aby zmizela ze světa. Celulitida nikomu nebude chybět. Celulitida je debil.

3. Možnost cpát se a neztloustnout

Slibte lidem, že i když se budou nacpávat jídlem stejně vehementně jako dosud, budou navždy štíhlí a osvalení. To je naprosto geniální slib jak pro muže, tak pro ženy. Získáte tak navíc jedním vrzem i spoustu sponzorů z řad výrobců potravin. Pokud vyrazíte do ulic s heslem „Kdo nežere, není Čech!“, lidi vás prostě budou žrát.

4. Možnost měnit pohlaví dle potřeby

Každý z nás si někdy v životě řekl, že by se rád stal aspoň na chvíli opačným pohlavím. Naštvaná sedřená žena při pohledu na muže válejícího se na gauči nejednou pronesla něco o tom, že by v příštím životě chtěla být chlapem. Naštvaný sedřený muž na gauči se při pohledu na ženu, která jenom vysává, zatímco on v práci musel zachránit dva africké státy před hladomorem, už má dost toho tlaku, který je na něj vyvíjen. Co by za to dal, dělat jen prkotiny a mít prsa k dispozici celý den! Slibte jim výměnu, budou vás volit!

5. Vždy hodné děti, které budou samy ochotně pomáhat v domácnosti

Podívejte se, vše má své hranice. Tohle by vám lidi nevěřili. To uvádíme jen jako příklad toho, co už je vážně nereálný politický slib. Na to vám nikdo neskočí. Akorát se ztrapníte. Ne tak moc jako dialogem v popelnici, ale dost podobně.

A tady se podívejte na hrdinu letošních voleb, MC (Po)Vokřála.

Podobné články

Doporučujeme

Další články