5 typů aut, která řídí výhradně grázlové

Jak identifikovat silničního piráta? Je to snadné, stačí se podívat, v čem jede a hned máte jasno!

 1. BMW

aaa www.google.cz Řidiči bavorských aut jsou viníky všech nehod - i těch, u kterých nebyli. Projděte si články o bouračkách a v řadě z nich se písmena BMW objeví alespoň okrajově, jako připomínka a varování. Na hloupější část čtenářů to působí dobře, ujistí se v tom, že majitelé luxusních německých aut jsou vrazi. Co na tom, že bavorák se dá koupit i za dvacet tisíc...  

2. Škoda Superb

sup auto-parts.cz Češi škodovkám rozumí. Proto je vlajková loď domácí automobilky symbolem luxusu, přebytku a zhýralosti. Málokdo ví, že první generace stála na podvozku, původně určeném pro čínský trh a ta aktuální má techniku, která vychází z osm let starého Volkswagenu Passat. Superb může stát přes milion, jezdí dobře, ale pirátský luxus? To fakt ne.  

3. SUV

aud www.hdwallpapersinn.com "Velká kráva na silnici s velkou krávou za volantem." Tak je vnímá většina lidí. Ale proč si někdo kupuje vysoké a velké auto? Je z něj lépe vidět, vejde se do něj spousta věcí, projede s ním v terénu a cítí se v něm bezpečně. Pro ženu ideální. A pokud ho řídí chlap? Určitě si něco kompenzuje!  

4. Sportovní auto

fer Foto: Ferrari Media Takové auto je rychlé a tím pádem nebezpečné. A ten, kdo si ho koupil, chce jezdit rychle - šmejd jeden! Ale jak praví lidové moudro, není to rychlost, co vás zabije. Je to fakt, že rychle zastavíte. Třeba o sloup nebo o barák...  

5. S pěknou SPZ

yn denker.cz Značka 1A1 1111? Kdo ji má? Kmotr, papaláš nebo drogový dealer? Vězte, že k ní můžete přijít úplnou náhodou a bez úplatků pro paní na dopravácích. Jak k tomu přijde chudák, který ji dostal na velký Mercedes? Mimochodem, přihlášení často zařizují prodejny aut, které dávají "pěkné" značky jako bonus pro zákazníka, i když je třeba nechce.   A něco zajímavého o nejlepší práci na světě (automobilových novinářích) se dočtete ZDE.

Komentáře

Doporučeno pro vás