fb pixel 5 tradičních osob, na které narazíte v každém kempu – G.cz
Vyhledávání

5 tradičních osob, na které narazíte v každém kempu

Horké léto je ideální (a hlavně oblíbenou) příležitostí k aplikaci „dovolené u moře pro chudé“, tedy jet do kempu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 6.8.2018, 22:15

Z nějakého důvodu je pořád spousta lidí, kteří považují vyvalení se na týden u přehrady nebo písníku na břehu se stanem (v lepším případě s karavanem) mezi další tisíce dovolenkářů, chození na velkou do lesíka anebo do kadibudky bez toaleťáku za vysněnou dovolenou. Můžeme si o tomto způsobu trávení léta myslet cokoliv. Najdou se jistě i světlé momenty. O těch ale mluvit nebudeme. Budeme psát o těch temných momentech. Respektive o tom, na jaké lidi narazíte úplně v každém kempu.

1. Hráč na kytaru, který umí zahrát tři písničky

Stánky, něco od Kabátů a nesmí chybět Wonderwall. Tam ale trochu hapruje textově, takže akordově to sedí, nicméně do toho zpívá: „Tudej aj vona bí a dej ded gona bý dej tu jů…“. Hráč na kytaru své fláky vyřvává dlouho do noci, a pokud si k němu přisedne i ožralá samička, vyšvihne vybrnkávání Nirvany, které doplní zpěvem „ kom es jůár as jů viš, gona bí hýr ent jů.“ Samička po šestnácti lahváčích snadno podlehne kouzlu kytarového virtuóza, který někdy kolem třetí hodiny ranní odkládá kytaru a chystá se na půlminutový zásun do již usnuvší samičky.

2. Muž ve středních letech s muletem a panděrem

Ten vyvezl do kempu celou svou rodinu a manželku neustále oslovuje „mámo“. Děti se koupou, „máma“ smaží řízky na lihovém vařiči a muž leží před stanem na lehátku a láme do sebe jednoho lachouta za druhým.

3. Pipina

Slečna, kterou do kempu přitáhl její nový přítel, jelikož neměl na společnou dovolenou u moře. Pipina přijela v botech na kramfleku s kufrem na kolečkách. Tváří se celou dobu kysele a pořád si stěžuje na komáry, zápach z kadibudky a na zelenou vodu.

4. Chlap, který je již několik let součástí kempu

Všichni ho znají, ale ví jenom, že se mu říká „Švába“. Švába si v kempu kroutí již desátý rok a je v něm od jara do podzimu. Přes zimu se nejspíš toulá v lesích. Švába je kempový maskot. Vždycky přijde za nějakou partičkou, tam se zrube jak hovado rumem a potom vytuhne u ohně. Ze začátku ho lidé mají rádi, ale potom je začne otravovat.

5. Parta mladých, co se přijela ožrat

Dost často jim ještě nebylo osmnáct, tak chodí loudit chlast a cigára od okolních kempařů. Velmi často se mezi nimi zjevuje Švába, který zavětří mladé nezkušené samičky. Ty mu bohužel přebere hráč na kytaru se svým Wonderwall. Hráči na kytaru v kempu šukají nejčastěji. Moc se ale nemluví o tom, že většinou mezi sebou.

A tady se zase můžete podívat na 6 typů osob, které můžete potkat na každém koupališti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články