5 tipů, jak zařídit, aby muž udělal všechno, co chcete – G.cz
Vyhledávání

5 tipů, jak zařídit, aby muž udělal všechno, co chcete

Muži se opájejí pocitem, že tomu tady kolem všemu vládnou, nicméně opak je pravdou.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 8.4.2016, 08:50

Ženy jsou ty, kdo tahá za nitky. Pokud jste ještě v tomto oboru začátečnice, tak vám poradíme, jak na to.

1. Prsa

Máte prsa? Máte alespoň solidní? (Myšleno, že vám při chůzi plandavě nepleskají o stehna?) Tak vidíte. To stačí. Stačí zvolit o číslo menší podprsenku, hluboký dekolt, narvat je muži doslova pod nos a je hotovo. Potom udělá, co vám na kozách vidí.

2. Sex

Sex je vhodný nástroj manipulování pro náročnější povely. Vykozit se na muže s výstřihem až k pupíku totiž nemusí na všechno stačit. Pokud chcete, aby muž vynesl koš, tak to zvládne vyklouznutá bradavka. Ale jestliže chcete na dovolenou na Kanáry, tak to se musíte snažit už trochu víc. Zatněte zuby, roztáhněte nohy a myslete při tom na Kanáry.

3. Orální sex, anální sex…

Kupodivu jsou povely, na které ani běžný sex nestačí. A jelikož ženy nekadí (jsou to dámičky a defekace není nic nóbl), mají ten další otvor k jiným účelům, čili není nic ztraceno.

Pokud chcete po muži kabelku za sto tisíc nebo jeho ledvinu, tak mu nabídněte jeden ze zbylých a běžně nedostupných otvorů. Pokud chcete rovnou i jeho druhou ledvinu, tak si sebou vemte přitažlivou kamarádku. On vám ji pak dá. Opravdu.

4. Pláč

Pokud máte doma impotenta, tak na něho musíte jinak. Jestliže po něm něco chcete, a on to neudělá, prostě se rozbrečte. Nebojte, půjde to samo. Přeci když máte doma impotenta, je to k breku už samo o sobě.

Muži nesnáší ženský brek, takže dříve či později podlehnou.

5. Hysterická scéna

Jestliže na vašeho impotenta pláč nezabírá, prostě ho seřvěte. Udělejte hysterický výstup. Nezapomeňte se zmínit o tom, že s ním jste si fakt pomohla a kde jste mohla dneska být, kdybyste zůstala s Patrikem.

Pamatujte, že čím pisklavější hlas budete mít, tím dříve muž udělá to, co po něm chcete.

A TADY se můžete podívat na 25 účinných zbraní proti manipulaci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články