fb pixel 5 tipů, jak se zachovat při teroristickém útoku islámského radikála – G.cz
Vyhledávání

5 tipů, jak se zachovat při teroristickém útoku islámského radikála

Teroristických útoků poslední dobou přibývá, takže je více než jasné, že dříve či později se nějaký stane na našem území. O tom není pochyb. Ví to Okamura. Ví to Zeman. Ví to Konvička. Vědí to všichni, kdo vidí dál než za tu zaplacenou faleš oficiálních médií.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 5.1.2017, 17:46

Institut Karla Šebesty pro potírání klidu ve spolupráci českého svazu protiislámských přátel vydal k příležitosti jubilejního desátého teroristického útoku v posledním kvartále roku 2016 příručku, jak se zachovat v případě teroristického útoku. Příručka je k dostání jak samostatně, tak ji lze sehnat jako přílohu časopisu Mladý xenofob.

My jsme pro vás vybrali několik nejdůležitějších bodů.

1. Okamžitě všechny informujte, že jste měl pravdu

Jakmile kolem vás budou svištět kulky ze zbraní islámských radikálů, neváhejte ani vteřinu. Obcházejte přeživší či utíkající lidi a všem říkejte, že jste měl pravdu. Že jste říkal, že je jen otázkou času, než ta muslimská verbež zaútočí u nás. Pokud přežijete dostatečně dlouho, pokuste se co nejrychleji přispět své postřehy do diskuse na Novinkách nebo Parlamentních listech.

2. Nekupujte žádný kebab

Jestliže islámský šílenec vjede kamionem do davu lidí na náměstí, okamžitě si nekupujte žádný kebab. Z prodeje kebabů jsou financováni teroristé. Kebab je vedle ropy nejdůležitějším zdrojem příjmu Islámského státu. Pamatujte, že za každý prodaný kebab si koupí jeden čmoud kamion, se kterým vjede do lidí.

3. Udržujte morálku

I v průběhu teroristického útoku je důležitá morálka. Vlastně je to to úplně nejdůležitější. Všude kolem umírají lidé, vybuchují nálože, střílí se. V takové situaci není nic důležitějšího, než povzbudit ducha aktuálně masakrovaných lidí.

V průběhu teroristického útoku proto nemyslete jen na sebe. Vytáhněte kytaru a zahrajte lidem Mešitu od Ortela. Ta u obětí vzbudí to pravé vlastenectví a teroristé se jí zaleknou.

4. Zavolejte na horkou linku Tomia Okamury

Tomio Okamura si pro tyto případy založil horkou linku. Telefonní číslo 778 565 565 slouží výhradně pro účely teroristického útoku. Uvědomělý vlastenec, pokud se stane svědkem, či rovnou obětí teroristického útoku, nechť neprodleně zavolá Tomia. Ten se na místo dopraví, vyfotí se s obětí a neprodleně fotografie vloží na svůj Facebook, kde plamenně pohovoří ke svým fanouškům a zabrnká opět na vlasteneckou notu.

Horká linka Tomia Okamury je hodně důležitá. Může zachránit spoustu dalších životů.

5. Demonstrujte

Jestliže se nachomýtnete k nějakému teroristickému útoku, okamžitě demonstrujte. Postavte na místě pódium a mávejte transparentem, na kterém stojí hesla typu: „Islám je zlo“ a podobně.

Jestliže postavíte kdekoliv v republice pódium a budete před ním mávat transparenty odsuzující islám, objeví se najednou na pódiu Aleš Brichta. V podstatě ho vyvoláte. Jako třeba vyvoláte krvavou Mary, když se postavíte k zrcadlu a řeknete třikrát její jméno.

A TADY máte 4 věci, co by se staly, kdyby na našem území proběhl teroristický útok.

Podobné články

Doporučujeme

Další články