fb pixel 5 tipů, jak poznáte hipstera od muslima – G.cz
Vyhledávání

5 tipů, jak poznáte hipstera od muslima

Dokud ten hadr nesundá z hlavy, tak se to prostě nedozvíme
Zdroj: www.buzzfeed.com

Aktuální mohutný příval imigrantů, z nichž je většina muslimů, může mít mimo jiné neblahý dopad na hipsterskou komunitu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 11.2.2016, 09:58

Pozérští mladíci s plnovousy, kteří si mimo jiné libují v extravagantních hadrech, které jsou dokonale naaranžované tak, aby vůbec nevypadaly naaranžovaně a evokovaly staré doby, chudobu a takové to zdravé vagabundství, mají nyní problém.

Z Afriky a Blízkého východu se k nám do Evropy hrnou imigranti, kteří jako vagabundi vypadají tak nějak přirozeně. Přeci jenom strastiplná cesta a tradice plnovousů dává těmto nebožákům přirozený vzhled hipstera.

A to je velký problém. Jsou už hlášeny případy z Německa, ale i Francie, Švédska a dokonce i z České republiky, kdy byl nic netušící hipster napadnut holohlavými vlastenci noži, železnými tyčemi a boxery. Hipsteři napříč celým kontinentem se začínají bát vycházet z domu.

Je to jen další z dílčích tragédií, kterou s sebou migrační vlna přinesla a přitom by stačila obyčejná osvěta. Jak poznáte hipstera od muslima?

1. Barva pleti

Muslimové bývají o něco více tmavší než hipsteři. Nicméně pozor na to, nelze paušalizovat. Pokud k islámu konvertuje rozený Evropan, může být od hipstera k nerozeznání.

V případě, že z nějakého důvodu se stane hipsterem Rom, je tento nebožák předem odsouzen k tomu, že bude brán za muslima a patrně bude oběšen.

Na mezinárodním sjezdu hipsterů v Miami vydalo vedení komunity prohlášení, že pokud chcete být hipsterem, musíte být bílý. Tmavým lidem se hipsterství nedoporučuje. Ostatně ani Asiatům, protože jsou pak směšní.

2. Hudební vkus

Hipstery nejčastěji naleznete na koncertě jazzového indie trash harfisty, jak si v transu podupávají a luskají do nerytmu a hlavně, jak tam před podiem stojí sami.

Muslimy najdete v přeplněném hudebním sálu, jak střílejí do lidí na koncertě populární kapely.

3. Vlasy

To může být dosti zavádějící, neboť jak muslimové, tak hipsteři používají mnohdy pokrývky hlavy, které často můžou nezkušenému oku připadat podobné.

Pokud muslimové nemají pokrývku hlavy, můžeme na jejich temeni při bližším ohledání objevit například lupy. Ty u hipstera nenajdeme. Lupy jsou totiž mainstream.

4. Doplňky

Běžný hipster si do vousů zaplétá různé ozdůbky anebo nosí v kapse staré telefonní sluchátko. Muslim bývá naproti tomu opásán trhavinou.

5. Samičky

Samičky od muslimů bývají zahalené v burce nebo hidžábu a na veřejnosti se objevují pouze v doprovodu muslima.

Hipsteři samičky nemají, protože vypadají jako kokoti.

A TADY se podívejte, jak rozeznat islámského teroristu od Roma.

Podobné články

Doporučujeme

Další články