fb pixel 5 tenisek, který rozhodně nechceš dostat k Vánocům – G.cz
Vyhledávání

5 tenisek, který rozhodně nechceš dostat k Vánocům

Zdroj: Footshop.cz

Jsou dárky, který ti udělaj radost, ale jsou i dárky, o kterých se nedá říct, že by byly vyloženě špatný, ale v patnácti kuchyňskýho robota moc nevyužiješ, pokud se neplánuješ v brzký době účastnit Prostřena. Thajskej král třeba rád daroval bílý slony, kteří se ale musí krmit speciální výživou, takže svýho novýho majitele zanedlouho zruinovali. Darovaný tenisky tě sice asi nezruinujou, ale podívej se s náma na 5 kousků, který bys asi dostat nechtěl.

FootShop.cz
FootShop.cz 16.11.2016, 10:15

Fejky

Když babičce na té tržnici hned padly do oka a chtěla ti udělat radost. A stejně, červený jsou beztak hezčí než ty, co sis přál. Černý má dneska kdekdo. A darovanýmu koni se nemáš koukat na zuby. A máš to.

Kroksy

Obuv alfa samců, kterou bys nemusel ustát. Na zimu ideální a na léto prostě jen natáhneš ponožky, aby sis nevypálil na noze kolečka.

50 ½

Hele bohužel už menší neměli, ale když ty sis je tak přál. Navíc nám v tom obchodě prodavač poradil, že když k tomu vezmem sedm párů těchhle ortopedických vložek, tak budou sedět jako ulitý. Netlačí tě palec?

Prestižky

Když děda v nich odchodil jenom jednu sezónu, tak se to přece nevyhodí, když s tím ještě ve škole uděláš parádu před holkama. Když jsem ho v tom v roce 57 poprvé uviděla, úplně se mi rozklepaly kolena.

Hýlísky

Tohle zas tak špatnej dárek není, přinejhorším to prostě střelíš do starožitnictví. Nebo můžeš zkusit ušetřit za jízdenky a jezdit v tom do školy. Nebo do tanečních.

A TADY mrkni ns 5 tenisek, který potkáš v Rytmusově botníku!

Podobné články

Doporučujeme

Další články