fb pixel 5 tenisek, který potkáš v Rytmusově botníku! – G.cz
Vyhledávání

5 tenisek, který potkáš v Rytmusově botníku!

Zdroj: Footshop.cz

Možná sis myslel, že Rytmus chodí bosej, protože benzín do jeho Bentley stojí zhruba stejně jako nájemná vražda člena britský královský rodiny. Ale to se pleteš! Naopak, když vidíš ty skvosty, hned lituješ, že ses nenarodil jako botník. Přinášíme videovýlet do Rytmusova botníku a pět modelů, kvůli kterým se vyplatí to zkouknout!

FootShop.cz
FootShop.cz 2.11.2016, 18:45

Nike Air Yeezy 2 Red October


Kvůli těmhle teniskám kdekdo prodal ledvinu a jejich ceny se vyšplhaly až na několik tisíc dolarů. Za to už by byl pořádnej počet párů.

Air Jordan XI Legend Blue

Jedenáctky se u nás netěší zas tak velký popularitě jako ve státech, stejně jsou ale vždycky pár minut po releasu beznadějně vyprodaný. Když je Michael Jordan poprvé uviděl, řekl, že si jejich využitím na hřišti není až tak jistej, ale k obleku ideálka.

adidas Yeezy Boost 750


I když se Kanye West, Rytmusův kolega z branže a tvůrce designu tenisek řady Yeezy, přesunul od Nike k adidasu, zůstává Rytmus jeho teniskám věrný. Aby taky ne, při chůzi s Boost podrážkou se cítíš jak létající Čestmír.

Nike LeBron X Cork


Sice v tom nemůžeš chodit v dešti a skákat do kaluží, protože korek není zrovna dvakrát praktickej materiál, ale tyhle tenisky se ti odvděčí originálním designem vytvořeným z těch nehlubších fantazií LeBrona Jamese. Korek prostě chceš!

Nike Mag


Třicet let uplynulo od doby, kdy se v nich Marty McFly producíroval ve filmu "Back to the Future". Dneska jde o sběratelskej unikát, kterej rozhodně není levnej. Pokud chceš vědět, na kolik Rytmuse tyhle kecky přišly, sleduj tohle!

A TADY najdeš 5 způsobů, jak zachránit tenisky před sychravým počasím!!

Podobné články

Doporučujeme

Další články