5 měsíců občanské války v Česku, která vypukne v srpnu 2016 – G.cz
Vyhledávání

5 měsíců občanské války v Česku, která vypukne v srpnu 2016

Píše se srpen roku 2016. Vleklé neshody mezi sluníčkáři (též vítači) a islamofoby (též xenofoby) na téma imigrantů se přesunuly z virtuálního světa do světa reálného a vyeskalovaly v otevřený konflikt.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 25.12.2015, 20:00

Občanská válka rozdělila občany na tři tábory. Na sluníčkáře, kteří žijí jen pro to, abychom přijali co nejvíce uprchlíků, na islamofoby, kteří tu muslimskou pakáž v České republice nechtějí a na neutrální kliku, které jsou uprchlíci ukradení, jelikož v životě žádného uprchlíka neviděli.

Nenávist mezi tábory sluníčkářů a islamofobů rostla postupně. Z počátku nevinné urážky na sociálních sítích se přesunuly do hospod a na ulice. Odtud nebylo daleko k fyzickému napadání. Oba tábory se posléze zradikalizovaly. Vytvořily si strukturu velení, vlastní základny, buňky a samozřejmě obě skupiny usilují o ovládnutí České republiky. Pomyslnou jiskrou, která zažehla celý konflikt, byl syrský imigrant, který byl nalezen v Krkonoších. Omylem k nám zabloudil a v hustých lesích se ztratil. Zatímco Islamofobové požadovali jeho okamžitou popravu pro výstrahu, sluníčkáři volali po tom, aby byl nebožák nakrmen, ošacen, aby mu byl poskytnut byt a aby byl začleněn neprodleně do společnosti.

Následuje průběh občanské války měsíc po měsíci.

Srpen 2016

Generál Okamura zmobilizoval tankovou divizi. Všechny tři tanky. Islamofobové mimo tanků získali i gripeny, jimiž opevnili svou baštu v Olomouci. Führer Konvička osobně dohlíží na vybudování vyhlazovacích táborů.

Sluníčkáři sice dosud nezískali žádné zbraně, ale zato se obrnili morálními hodnotami a humanismem. Jeho veličenstvo, císař Karel Schwarzenberg IV., vydal rozkaz, aby bylo tělo Václava Havla vykopáno z hrobu, omyto, vyčištěno a následně jmenováno čestným předsedou Hnutí proti odporu.

Září 2016

Císař Karel Schwarzenberg IV. se dozvídá, že tělo prezidenta Havla bylo zpopelněno, tedy jeho exhumace a následné jmenování čestným předsedou nepřipadá v úvahu. Císař Karel potvrdil své rozčarování a následně odešel k logopedovi.

Sluníčkáři se zmocnili válečného loďstva. Flotila vyhlídkových parníků křižuje po Vltavě Prahou a hledá, kudy zaútočit na Hrad.

Islamofobům se podařilo evakuovat prezidenta Miloše Zemana z Hradu a umístit ho zpět na Vysočinu. Po celou dobu evakuace měl pan president virózu, potácel se a nazýval všechny kolem sebe kundy. Celý štáb islamofobů v čele s führerem Konvičkou se přesouvá na Vysočinu, odkud se bude lépe organizovat obsazení Prahy.

Islamofobové začali sbírat plastová víčka na nemocné děti a na financování útoku na Prahu.

Říjen 2016

Sluníčkáři staví v Praze barikády. Samozřejmě, že veškeré barikády jsou stavěné z recyklovaného materiálu, který je šetrný k životnímu prostředí. Vrchní velení sluníčkářů očekává útok islamofobů do několika dnů. Kaprál Kocáb prohlašuje, že Prahu nedá, že je mu v ní hej.

Sluníčkáři jsou vyzbrojeni pravdou a láskou, která vždy zvítězí.

Generál Okamura vede osobně svou tankovou divizi. Tanky tažené voly by mohly být v Praze koncem měsíce. Führer Konvička jmenoval Aleše Brichtu polním maršálem a svěřil mu velení na západní frontě (v Praze)

Neutrální klika se začala hlásit ke slovu. Toho času jediná legitimní vláda v čele s Bohuslavem Sobotkou svolala okamžitě na příští měsíc mimořádné zasedání.

Listopad 2016

Už to začalo. Islamofobové vtrhli do Prahy. Sluníčkáři statečně brání barikády, avšak jsou špatně vyzbrojeni. Strategie dialogu neúčinkuje. Mnozí sluníčkáři se proto chápou zbraní a vrhají se do válečné vřavy.

Polní Maršál Aleš Brichta, který celou steč vedl a který se nacházel v přední linii, přišel během soubojů o své poslední oko. Naštěstí však jeho ošoupaná džínová bunda zůstala nedotčena, takže islamofobové si připisují první velké vítězství.

Legitimní vláda vedená Bohuslavem Sobotkou, která aktuálně zastupuje menšinovou neutrální kliku, na svém mimořádném zasedání odsouhlasila návrh zákona na elektronickou evidenci tržeb. Na pozadí válečných zvěrstev v ulicích Prahy a všudypřítomných zvuků výbuchů a střelby, Andrej Babiš spokojeně kráčí sněmovnou s obřím daňovým dokladem a spokojeně zakusuje kosteleckého utopence. Samozřejmě si neodpustí samolibý úsměv a vztyčené prsty do tvaru „V“, aby nenechal nikoho na pochybách, že zvítězil.

Zdeněk Škromach monitoruje dění v ulicích a dělá si selfíčko s polním maršálem Alešem Brichtou, který, toho času slepý, stojí před zdí, k níž káže a rozdává rozkazy.

Miloš Zeman odjíždí do Ruska, kde, podle jeho slov, povede naší zem z exilu a z lihovaru.

Císař Karel Schwarzenberg IV. již druhým měsícem spí, takže sluníčkáři dostávají nejasné rozkazy. Vypadá to, že budou z Prahy vyštváni.

Prosinec 2016

Generál Okamura vletěl, coby kamikadze, ve svém Ferrari do rádia Svobodná Evropa, kde v tu chvíli nikdo nebyl, čímž připsal na stranu islamofobů nejen morální, ale i celkové vítězství. Islamofobé ovládli Prahu. Sluníčkáři byli vyštváni do menších měst, odkud se však nechali slyšet, že to není konec. Že nasbírají nové síly, nasbírají imigranty a na Tři krále jsou zpět v Praze.

Bohuslav Sobotka, aby nikoho náhodou nenaštval a nebo nedej bože něco nerozhodnul, nechal se v poklidu popravit na Staroměstském náměstí a jeho rovnátka byla pro výstrahu pověšena na Karlově mostě.

A TADY se můžete podívat na deset ilustrací, které ukazují, jak "smrdí" válka

Podobné články

Doporučujeme

Další články