5 důvodů, proč je nejlepší chodit s holkou z Moravy – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč je nejlepší chodit s holkou z Moravy

Možná si právě vy, mladý muži, co tohle čtete, hledáte svou životní družku. Chodíte kolem dívčích gymnázií, významně dlouho postáváte před gynekologií, případně jste se přihlásil na kurz Jak aplikovat menstruační kalíšek, abyste zvýšil množství žen ve své blízkosti. My vám poradíme, proč je hned v počátcích vznikajícího vztahu důležité zjistit, odkud děvče pochází, a pokud možno se zaměřit hlavně na děvčata z Moravy. Naše doporučení můžeme podpořit především kulturním prostředím, které dívku vychovalo a bezesporu utvářelo.

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 17.10.2018, 12:30

1. Děvčica neprudí, když se zlejete jak dobytek

Důkazní materiál jsme našli například v této písni: Nepi Jano nepi vodu, voda je ti len na škodu, napi sa ty radšej vína, to je dobrá medecína. V případě potřeby stačí ji pouze poupravit a přimět zpívat napi sa ty radšej píva. Pokud holdujete nápojům, které se nerýmují, stačí sáhnout k osvědčeným metodám skladby veršů z autorské dílny Járy Cimrmana a hned tu máme například: napi sa ty radšej rumu tádydádydá, to je dobrá medecína tádydádydá.

2. Naprosto přesně chápe důležitost údržby svého zevnějšku

Ve společnosti existují předsudky o tom, že moravská děvčata jsou lehce pozadu za pokrokovými zápaďačkami třeba z Berouna nebo Ústí nad Labem. Není to pravda. I my, děvčata z Moravy, víme, co je potřeba. Ostatně o následcích špatné údržby i zpíváme: Mamko moja zarostl ně chodníček, odnaučil sa k nám chodit Janíček. Jak vidíte, pějící děvčica moc dobře věděla, že jak jí zaroste chodníček, už si nevrzne. Jistě hned po dozpívání mastila na brazilskou depilaci.

3. Má pochopení pro vaše případné bisexuální sklony

Možná vám příroda rozdala dvě sady karet a vy hrajete hru, která vám zrovna ten den přijde zajímavější. Holka z Moravy to pochopí. Maměnka jí ne nadarmo zpívala připravovací píseň: U studné stála, voděnku brala, pod' k nám šohajíčku sama su doma. Nepújdu nesmím, není mě možná, musím pucovat vraného koňa. Tak si přepucujte „koňa“ a zas můžete přijít, ona se zabaví. Může sít len, nebo tak něco.

4. Ocení moderního muže

Říká se, že nevděk světem vládne. Ne však na Moravě. Moravské děvče vám bude vděčné, když zaměstnáte služku, jak je z domu zvyklá, a sama si trochu ducne. Až vám bude volat neurotická ctižádostivá kamarádka, co v korporátu hystericky dře od rána do noci, aby dokázala světu, že je víc muž než muž, můžete si se svou milou pod duchnou zanotovat: Co ně žalujete na tu moju ženu, šak sem si ju nevzal za děvku služebnú. Služebná děvečka mosí ráno vstáti a moja ženička može si pospati.

5. Je ji jasné, o co vám jde

Tady bychom neradi zacházeli do zbytečných detailů. Ale věřte nám, i ty nejblbější to pochopily díky písni Otvor milá otvor.

A tady 5 věcí, které by na ženě neměly viset.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu