5 věcí, které by na ženě neměly viset – G.cz
Vyhledávání

5 věcí, které by na ženě neměly viset

Od nepaměti na sebe ženy věší věci, které jim přijdou nějakým způsobem zajímavé. Byť by to bylo částečně i trochu zvrhlé. Jako příklad toho, co si na sebe žena ráda pověsí, aniž by to dávalo smysl, můžeme uvést například muže. Už pramáti Eva si hada dekorativně rovnala kolem krku a na ramenou, aby jí to slušelo, až půjde z domu. Existuje ovšem minimálně pět věcí, které by na ženě viset neměly. Nevypadá to dobře a má to vliv na funkci.

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 15.10.2018, 15:47

1. Oprátka

Žena s oprátkou na krku děsí především muže, kteří to s ní myslí vážně. Vyvolává oprávněné obavy o tom, jak asi bude vypadat společná budoucnost. Chlapec vám těžko objedná dva dny tažený vývar, když vám z kabelky trčí dva metry provazu. Skončíte na fast foodu a to jen v případě, že to bude vaše výslovné přání. Poslední výslovné přání.

2. Prsa

Pokud uspějete v takzvaném tužkovém testu, tedy neudržíte pod svými prsy bez pomoci rukou tužku, máte vyhráno. Budete nejspíš v kolektivu oblíbená. Pokud si ovšem pod prsa dokážete schovat půl nákupu, nebo se vám tam zahnízdily vlaštovky, máme pro vás špatnou zprávu – není to dobré. Na Richarda Gera to nevypadá.

3. Děti

Móda brát s sebou děti všude, kam se vydáte, je dost nepraktická. Pokud si hledáte nového partnera, těžko ho přesvědčíte, že zrovna vy jste dobrá volba, když vám v náručí celou dobu bude sedět ukňouraný syn. Obzvlášť pokud mu je sedmnáct.

4. Maminka

Dobré rodinné vztahy jsou bezva. Volání si s maminkou co půl hodiny není bezva. Konzultování s maminkou, co vám řekl váš partner, následované její promluvou do jeho duše není bezva. Utíkání po hádce za maminkou není bezva. Maminky byly vynalezeny, aby nás do nového vztahu poslaly, ne aby ho posraly.

5. Klíč na krku

Při výběru partnerky je pro mnoho mužů důležitý věk. U moderních děvčat je to občas složité určit, ale jeden nápad na rychlou kontrolu věku bychom měli. Pokud holce visí na krku klíček od domu a na ruce pásek s telefone, není to ještě dobrý nápad. Smrdí to vážným rozhovorem s pěstí jejího tatínka.

A tady je 5 vět, které by se neměly používat v jiném kontextu než v rozmluvách o zvířatech.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu