fb pixel 5 důvodů, proč by Světlana Witowská měla vystřídat Václava Moravce – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč by Světlana Witowská měla vystřídat Václava Moravce

Finálový souboj prezidentských kandidátů Jiřího Drahoše a Miloše Zemana uváděla Světlana Witowská První duel Zeman – Drahoš proběhl na Primě pod moderátorským dohledem Karla Voříška, oproti debatě na České televizi šlo o estrádu Na Světlanu Witowskou se kouká lépe než na Václava Moravce. Zeman versus Drahoš - kdo bude příštím prezidentem? + DALŠÍ 1 FOTKA

Závěrečná prezidentská debata mezi Milošem Zemanem a Jiřím Drahošem vedená Světlanou Witowskou ukázala, proč jsou veřejnoprávní média pro společnost důležitá. Zatímco komerční televize nemají v podstatě žádné schopné moderátory, kteří by byli schopni vést politickou debatu, Česká televize z rukávu vytáhla neotřelou Witowskou, která svým oslnivým výkonem naprosto zastínila Václava Moravce. Zde je 5 důvodů, proč by ho měla vystřídat.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 26.1.2018, 15:12

1) Witowská má ostřejší lokty než Moravec

Během debaty se ukázala jako schopný dirigent velice důležité diskuze. Žádný problém jí nedělalo například utnout prezidenta Miloše Zemana v průběhu řeči, když se zrovna netýkala daného tématu, což chce uzlík odvahy. Světlana se navíc nebojí zeptat víckrát, pokud z diskutujících nezíská odpověď. Světlana se tedy výzev rozhodně nebojí.

2) Netyká si s každým politikem jako Václav Moravec

Vzhledem k tomu, že Václav Moravec je v roli moderátora politických pořadů už spoustu let, zná se s mnoha politiky osobně a s mnoha z nich si tyká. O tom jsme se přesvědčili už v mnoha případech, když byly zveřejněny zákulisní záběry z debat, kde je Václav Moravec v roli kamaráda s některými českými politiky, což určitě nedělá dobrý dojem.

3) Kouká se na ní lépe než na Václava Moravce

Pozitivní reakce na sociálních sítích na nekompromisní Světlanu se týkají i jejího zachovalého vzhledu. Světlana totiž vypadá i po dvou dětech velice atraktivně a její internetoví fanoušci jí dokonce přidávají přízvisko MILFka, což je anglická zkratka pro sexy matku.

4) Změna je život!

Osoba Světlany Witowské se doslova přes noc stala kultem podobně jako hokejista Jarda Jágr nebo fotbalista Petr Čech. Půlka republiky ji chválí na sociálních sítích a dokonce vznikají nové a nové facebookové skupiny, které přímo žádají, aby měla Světlana Witowská svůj vlastní politický pořad. Ačkoliv patří mezi zkušené moderátorky, tak rozhodně není okoukanou tváří a zaslouží si více prostoru na obrazovce.

5) Pravděpodobně by dokázala okomentovat i sportovní utkání

Vzhledem k tomu, že má Světlana Witowská za sebou sedmileté manželství s legendárním sportovním komentátorem Robertem Zárubou, tak se více než předpokládá, že by dokázala v přímém přenosu okomentovat fotbalové nebo hokejové utkání.

A zde je 6 zásadních postřehů z předvolební prezidentské debaty na České televizi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články