fb pixel 5 důvodů, proč by se Chuck Norris měl stát českým prezidentem – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč by se Chuck Norris měl stát českým prezidentem

Chuck Norris zvítězí nad lží a nenávistí a vlastně i vším ostatním. Věděli jste, že Praha je i město v Texasu? Obyčejný Čech by se na americký životní styl rychle adaptoval. Chuck Norris je něco jako Otec, Syn a Duch svatý v jedné osobě. + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Česko sice zatím další přímou volbu prezidenta neřeší, nicméně už nyní je jisté, že si na post příštího českého prezidenta brousí zuby už několik kandidátů, kteří tajně doufají, že se stanou příští hlavou státu. Zatím to však na změnu k lepšímu příliš nevypadá. Tu by zaručeně přinesl jeden člověk, kterým není nikdo jiný než Chuck Norris. Proč by nám měl vládnout zrovna on?

Jan Palička
Jan Palička 12.1.2018, 08:00

1. Odpadl by problém voleb

Jak se ukázalo v roce 2013 i v roce 2018, přímá volba prezidenta s sebou nese mnohá úskalí. Kandidáti se vzájemně napadají, což se následně přenese i na jejich příznivce a ve finále se všichni akorát handrkují o voze a o koze a dělá to jen zlou krev. Chuck Norris by svou přirozenou autoritou žádné volbě nepodléhal. Prostě by se stal prezidentem a bylo by vystaráno. Byl by něco jako dědičný císař, akorát lepší, protože by se jeho titul nedědil. Je totiž nesmrtelný, a tak by naši zemi mohl vést na věky věků. Pro fanoušky hlasování by volby mohly zůstat jako zábavná hříčka, která by jednou za čas ukázala, kdo by byl druhým nejlepším prezidentem po Norrisovi.

2. Vyřešila by se policejní reforma a zvýšila bezpečnost

Jistě si vzpomínáte na spor o reformu policie, který málem zapříčinil pád vlády. Vše bylo trapné a nedůstojné a ve finále je policie stále stejně disfunkční jako předtím. S Chuckem Norrisem by se policie přetransformovala ve sbor Texas Rangers, v jehož čele by jako skutečný vrchní velitel ozbrojených sil stanul sám Chuck Norris jako legendární Walker. Kriminalita by okamžitě klesla na nulu, protože za této situace by se nikdo ani neopovážil páchat trestnou činnost.

3. Česko jako 51. stát USA

Chuck Norris by elegantně vyřešil touhu mnoha Čechů po vystoupení z EU a Česko by jako 51. stát anektoval k Americe. Nad Pražským hradem by zavlál prapor hvězd a pruhů a bělohlavý orel by uronil slzu dojetí, že v srdci Evropy konečně zavládla demokracie, kterou nebylo ani nutné importovat válkou jako na Blízkém východě.

4. Už žádní nepřizpůsobiví uprchlíci

Přes Evropu se valí uprchlická vlna a mnozí lidé čelí obavám, že mezi uprchlíky budou jen samí nekulturní barbaři neschopní se přizpůsobit evropským zvyklostem. Jádrem problému je mimo jiné i islám, víra pro mnohé neslučitelná se západním stylem života. To by Chuck Norris vyřešil elegantní cestou, jediné povolené náboženství by byla víra v Chucka Norrise, který by bezvěrce osobně potrestal svatým kopem z otočky. Věřící napříč vyznáními by okamžitě konvertovali a přijali dogmatickou tezi, že Bůh stvořil svět a Chuck Norris stvořil Boha.

5. Česko jako nejrespektovanější země světa

Zlaté časy Karla IV., kdy bylo království české evropskou velmocí, dávno pominuly a Česko je nyní smutným trpaslíkem, kterého větší a silnější státy vytrvale šikanují a zneužívají. Tomu by byl konec, prezident Chuck Norris by zjednal mezinárodní respekt pouhým pohledem a v případě krize by sám porazil holýma rukama milionovou armádu. Nakonec by zavládl světový mír, kde by nynější světoví vůdci soupeřili v tom, kdo pro sebe utrhne větší kus přízně Chucka Norrise.

A zde se můžete podívat na náš nový internetový pořad BBCzech, který uvádí Petr Klein Svoboda.

Podobné články

Doporučujeme

Další články