CNN i Al-Jazeera mají v Česku přímou konkurenci. BBCzech útočí na světový mediální trh – G.cz
Vyhledávání

CNN i Al-Jazeera mají v Česku přímou konkurenci. BBCzech útočí na světový mediální trh

Světem internetu se šíří nový český pořad světového formátu! BBCzech si dává za cíl reprezentovat naši malou supervelmoc v zahraničí. Celým pořadem provází Petr Klein Svoboda. Ten je zároveň tvůrcem, producentem i režisérem těchto světových zpráv, po kterých nezůstane kámen na kameni stát.

Martin Miko
Martin Miko 11.1.2019, 15:41

Světové zprávy s Petrem Kleinem Svobodou

„Rozhodli jsme se ujmout těžkého úkolu naši malou velmoc, jakou Česká republika bezesporu je, reprezentovat ve světě. Světové zprávy v anglickém jazyce naší zemi chybí a asi není překvapením, že pro národ Švejků a Cimrmanů se bude jednat o nekorektní humoristickou relaci,“ říká o novém pořadu tvůrce a moderátor Petr Klein Svoboda. Nový pořad bude vysílán pravidelně každý týden, takže se máte na co těšit.

Světové zprávy v anglickém jazyce z pohledu Čecha – takto by se dal pořad stručně a jasně definovat. Samozřejmě, že nebudou chybět české titulky, aby si pořad užili i méně zdatní angličtináři. Primárním cílem je oslovit zahraniční diváky, aby konečně pochopili, že i malý národ, jakým jsme, dokáže velké věci, o kterých by měl vědět celý svět. BBCzech volně navazuje na britskou BBC a arabskou Al-Jazeeru.

Tvůrcem pořadu je syn zesnulého hudebního skladatele Karla Svobody Petr Klein Svoboda, který se věnuje filmové režii a produkci na univerzitě Occidental College v Kalifornii.

A zde členové SPD viní z činů českého teroristy Baldy sluníčkáře. Pravda je však jinde.

Podobné články

Doporučujeme

Další články