fb pixel 5 činností, které jsou pro ženu prospěšnější než sledování seriálu Sex ve městě – G.cz
Vyhledávání

5 činností, které jsou pro ženu prospěšnější než sledování seriálu Sex ve městě

+ DALŠÍCH 13 FOTEK + DALŠÍCH 14 FOTEK

Seriál Sex ve městě naučil ženy nejen popíjet koktejl Cosmopolitan, ale i snít o botách Jimmy Choo a hledat pana Božského. Ve skutečnosti ale to, co dělají hrdinky seriálu na obrazovce, na muže zas tak moc nezabírá. Proto jsme sestavili seznam 5 činností, kterými na muže zapůsobíte mnohem efektivněji, dámy. Muži doma totiž nechtějí Mirandu, Charlotte ani Carrie, ale ženu bez výplachu mozku časopisem Vogue.

Dirk Diggler
Dirk Diggler Aktualizováno 25.3.2019, 15:15

1. Vaření

V harmonickém vztahu je velice důležité, aby bylo doma navařeno. V ideálním stavu by to měla být nejméně dvě teplá jídla denně, která obstará žena. Pánové, snažte se mít doma skvěle vybavenou kuchyň, protože je to jedno z míst, kde se žena cítí nejlépe. Nejhorší je totiž hladová žena, proto je důležité, aby si k vaření vypěstovala vztah a vařila ráda. Nezapomeňte, že většina hádek vzniká, když doma není chleba.

2. Uklízení

Místo ztráty půl hodiny sledováním Sexu ve městě byste mohla s přehledem vysát nebo utřít prach. Nezapomínejte, že čistota je půl zdraví, takže pravidelným úklidem pozitivně prospíváte nejen sobě, ale i vaší drahé polovičce. Vědci navíc zjistili, že při uklízení člověk spaluje velké množství kalorií, takže častým úklidem zhubnete a budete fit. Uklízejte denně a budete mít figuru jako Samantha.

3. Žehlení

Tato bohulibá činnost vám umožní si odpočinout a dostat se do té správné duševní pohody. V případě, že váš protějšek nebude doma, můžete si potichu pustit nějakou tu muziku, čímž celá činnost získá zcela nový rozměr a vy nebudete muset myslet na předražené spodní prádlo od Victoria's Secret. Když už se ve vás budou probouzet černé myšlenky, tak se zabavte vymýšlením toho, co budete vařit příští týden. Vše vám půjde hned lépe od ruky a navíc si procvičíte paměť.

4. Praní prádla

Kdo by nemiloval třídění prádla podle barvy a následné hledání ponožek, které k sobě pasují? V podstatě se jedná o dobrodružství, jež lidé v dnešním světě postrádají. V seriálu Sex ve městě spolu ženy jen společně drbou a utrácí za luxusní oblečení a doplňky. Carrie pak o tom v kavárně napíše článek. Ukažte, že jste lepší a vyperte za den alespoň 5 praček prádla. Takto se vytváří ty pravé hodnoty.

5. Sekání dříví

V případě, že by se vám zachtělo například uprostřed ledna koukat na Sex ve městě, raději si naordinujte sekání dříví. Jedná se o práci na čerstvém vzduchu, která bude užitečná pro celou vaši domácnost. Posílíte nejen vaše paže, ale i ducha, což za čas bezesporu oceníte. Není nad to mít doma zásoby dříví, a moderní žena neovlivněná hloupými seriály by si toho měla být vědoma. Teplo domova je přeci základ.

A zde Ministerstvo školství schválilo akreditaci pro Vysokou školu života.

Podobné články

Doporučujeme

Další články