5 českých interpretů, jejichž hity nikdy nepouštějte na oslavě vaší babičky – G.cz
Vyhledávání

5 českých interpretů, jejichž hity nikdy nepouštějte na oslavě vaší babičky

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

V případě, že plánujete organizovat narozeninovou oslavu pro vaši babičku, tak byste se měli zaměřit i na vhodnou hudební produkci, která by měla být nedílnou součástí každé kvalitní párty. Existují však zakázané kapely a interpreti, kteří by na takových mejdanech zaznít neměli, jelikož by jejich hudba mohla znesvětit pozitivní atmosféru. Zde je 5 českých interpretů, které na babiččiných osmdesátinách raději nepouštějte.

Rom Jeremy
Rom Jeremy Aktualizováno 16.5.2019, 09:05

1) Řezník

Je-li vaše babička fanouškem násilí a vraždění, tak zajisté ocení rappera Řezníka, který dokáže osvěžit atmosféru každého srazu seniorů především svými neotřelými texty. Pro pobavení můžete uspořádat i projekci jeho videoklipů, kde uvidí nějaké to znásilněníčko, vraždičku nebo blinkáníčko. Vzhledem k tomu, že vaše babička zažila komunismus a možná i druhou světovou, tak jí to asi nepřekvapí.

2) Supercrooo

Tito hoši změnili pohled na vnímání celé generace fanoušků hip hopu, která se dlouhou dobu potácela mezi texty o hořícím jointu a rozkvetlém parku na kraji Brna. Svého času se chlapcům podařilo znesvětit Pepu Zímu, Dádu Patrasovou nebo Jirku Korna. Při poslechu některých písní by babička mohla spolknout protézu nebo by jí mohl zaskočit v krku kus dortu. Tak buďte opatrní.

3) Záviš

Znojemský pornofolkař ve věku vašeho fotra může působit na vaši babičku jako vesnický hulvát, ale pro mnohé Moraváky se jedná o národního hrdinu. Texty typu: „Holá prdel, cecky, kule, pekáč, totální a prvotřídní klepáč“ běžného otrlého posluchače asi ničím nepřekvapí, ale na seniory, kteří přepínají mezi TV Šlágr a Barrandovem, je to slušná nálož perverze.

4) Master`s Hammer

Blackmetalová kapela Master`s Hammer v čele s Františkem Štormem je v jistých kruzích považován za kultovní záležitost nejen pro fanoušky okultismu, kanibalismu a nicoty. Pustit babičce videoklip Vracejte konve na místo, který se odehrává na hřbitově, by ji nejspíš příliš nepotěšil, proto se toho raději vyvarujte.

5) Umbrtka

Píseň Vezeme bábu od plzeňské kapely Umbrtka určitě zvedne náladu všem pracujícím důchodcům, kteří si tento antibudovatelský hit pustí. V textu zpívají: „Neboj se, bábo. Vrátíš se k fabrice. Údy ti vyspraví skalpel a palice,“ nebo „Neboj se, bábo, bytové samoty. Ty musíš do smrti vytvářet hodnoty.“

A zde je 6 důvodů, proč jsou Kabáti dobrá kapela.

Podobné články

Doporučujeme

Další články