fb pixel 4 věci, které nastanou, když se teď rozpustil Blok proti islámu – G.cz
Vyhledávání

4 věci, které nastanou, když se teď rozpustil Blok proti islámu

Je to konec jedné velké pohádky. Pohádky o chrabrém ochránci naší kultury. Blok proti islámu se rozpustil.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 30.5.2016, 16:19

Zarytí vlastenci v slzách vzteky lámou své svastiky. Xenofobové a slušní občané, kterým jde především o naše děti, si nervózně okusují nehty. Martin Konvička rozpustil Blok proti islámu a založil Iniciativu Martina Konvičky. Je to konec všem nadějím. Nic už nebude jako dřív. Co se tedy teď stane?

1. Zaplaví nás hordy muslimů

Blok proti islámu byl jedinou bariérou, která naší zem oddělovala od lačných muslimů, kteří s kolečky, maltou a cihlami postávají na hranicích a dychtivě čekají na příležitost k tomu, aby vtrhli na naše území, začali tu stavět mešity, znásilňovat naše ženy, brát nám práci a konstantně se nepřizpůsobovat.

Blok proti islámu tuto verbež držel daleko za hranicemi. Nejen aktivní a mravenčí prací na Facebooku, ale i symbolickou blokádou hranic s Německem popřípadě masivní letáčkovou podporou.

To je však již dnes minulostí. Blok proti islámu rozdělil své síly a jak je známo, tak pouze v jednotě je síla.

2. Martin Konvička nebude prezidentem

Smutné. Velmi smutné. Martin měl slušně našlápnuto. Byl na něm patrný ten zápal pro věc. Nechyběla mu dikce fírera, který vezme osud státu pevně do svých rukou a nedovolí jeho podrobení.

Nyní je konec všem nadějím. Štěpení sil a žabomyší války o budoucí funkce stály celou tuto ideologii řadu fanoušků. Na facebookové stránce Bloku proti islámu se fanoušci pod oznámením o rozpuštění bloku vyjádřili zcela jasně. Nebylo to nic hezkého. Nechyběly Capslocky, nechyběly nadávky. Nechybělo zklamání.

Martin Konvička promarnil svou příležitost.

3. Jana Volfová založí další politický subjekt

Janě to nevyšlo. Už byla opravdu malý kousek k návratu do velké politiky, ale nebylo ji přáno. Ostatně ona a její nohsledi byli příčinou rozpadu bloku.

Nevadí, jede se dál. Důležité je být neustále politicky angažovaný. Ono se zase najde nějaké silné téma a hlavně nějaký politický subjekt, který se bez Volfové neobejde.

4. Tomio Okamura

Stane se Tomio Okamura. Na tohle čekal. Dočkal se. Zhrzení fanoušci Bloku proti Islámu nyní budou hledat spásu jinde. Tomio Okamura jim má co nabídnout. Výhodou Tomia Okamury je, že ten se nerozpustí. Zatímco Blok proti islámu (ač mediálně stál hlavně na Konvičkovi) byl spolek postaven kolem vícero vůdců.

To Tomio si jede sólo. Po té, co vytuneloval hnutí Úsvit přímé demokracie, založil hnutí Svoboda a přímá demokracie. Má tam kolem sebe samozřejmě několik čičmundů, ale to jsou jenom nosiči vody. Všechno stojí a padá na Tomiovi. Je tedy jasné, že hnutí či bloky se rozpadají, Tomio však zůstane.

A na to lidé slyší. Konzistentní názory Tomia Okamury, tedy „Nebojím se říkat, to co chcete slyšet“, chytnou vlastence u srdíčka a bude hledat spásu pod mohutnými japonskými křídly Tomia Okamury.

A TADY se dozvíte, proč je Martin Konvička srab.

Podobné články

Doporučujeme

Další články