fb pixel 4 věci, které nás neustále ohrožují. Bojte se! – G.cz
Vyhledávání

4 věci, které nás neustále ohrožují. Bojte se!

Žijeme ve světě, kde to je o hubu. Pořád po nás něco jde a snaží se nás to ohrozit. Ještě že máme všechna ta různá média, která hrozbu identifikují, a my pak víme, na co si dát pozor.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 4.11.2016, 10:50

Ať už to jsou oficiální média, různé konspirační blogy nebo třeba všechny ty fejsbůky, popřípadě přední populisté, všude se dovídáme o nebezpečí, které na nás číhá na každém rohu. Pojďme si proto nyní shrnout ty největší hrozby, kterým musíme v současnosti čelit.

1. Uprchlíci

To je asi ta úplně největší hrozba, která nás v současnosti ohrožuje. Abychom šli trochu do hloubky, tak je potřeba uprchlíky rozdělit. Bezprostřední hrozbu pro nás nepředstavují zuřiví Vietnamci, kteří nás hodlají umlátit botami značky Abihas, a ani to nejsou Ukrajinci s krumpáčema, kteří zaútočí z výkopů, co si již několik let hloubí na kraji silnic či rovnou ve městech pod záminkou opravy kanalizace.

Jsou to především muslimští uprchlíci. Podle dostupných zdrojů jen tento měsíc připluly do Evropy čtyři miliardy muslimských uprchlíků. A proč přijeli? Aby nám sebrali naši kulturu a stavěli mešity. Existují věrohodná svědectví, která uvádějí, že až osmdesát procent uprchlíků jsou muži se zednickými lžícemi. V nafukovacích člunech převaděči převáží nejen muslimské zedníky, ale i míchačky a cihly. Tady se brzy začnou stavět mešity ve velkém.

2. Evropská unie

Evropská unie se rovná Angela Merkelová. Angela Merkelová je loutka USA, která na jejich příkaz pozvala uprchlíky, aby v Evropě stavěli mešity.

Evropská unie svými příkazy a zákazy, které běžného člověka neuvěřitelně obtěžují, hází klacky pod nohy nejen ekonomikám států, ale rovněž jde cíleně za sjednocením všech kultur do jedné. V podstatě Evropské unii jde o to zničit suverenitu všech států a nastolit jednu Evropu. Čtvrtou říši.

3. Islám

To samozřejmě souvisí s uprchlíky. Islám je tu. Bojte se ho. On tu byl sice tedy už dříve, ale teď je to už hodně o hubu. Samozřejmě že Islám je neslučitelný s našimi hodnotami, jako jsou křesťanství, solidarita, čestnost a Kabáti, protože to jsou přesně ty hodnoty, jimiž Česká republika oplývá. Hrozba Islámu je velký strašák. A je to právě ten Islám, který nemá nic lepšího na práci než vtrhnout do té naší malé republiky a snažit se převychovat všechny ty naše ignoranty.

4. Pražská kavárna

Univerzální nepřítel obyčejného a poctivého člověka. Vynořila se odnikud a začala škodit. Samozvaná elita národa, tedy inteligence, umělci a podobná svoloč, se nadřazuje nad obyčejného občana a diktuje mu, co si má myslet. Jako by obyčejný občan neuměl myslet za sebe. Když třeba zrovna neví, tak se zeptá Okamury, co si má myslet, ale jinak to dá sám. On nepotřebuje tu elitu, aby za něho myslela.

A TADY máte 8 symbolů, které u naší generace vyvolávají strach a vztek.

Podobné články

Doporučujeme

Další články