3 brady svobody a přímé demokracie: Vzpomínáme na tučné časy Okamurova blahobytu – G.cz
Vyhledávání

3 brady svobody a přímé demokracie: Vzpomínáme na tučné časy Okamurova blahobytu

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Tomio Okamura zřejmě nemá dostatek fotografií, na kterých cvičí, a proto mnohdy sahá do archivu, aby všechny své příznivce přesvědčil o tom, že je aktivní jedinec, který se dokáže vyfotit nejen s jídlem, ale i s činkou v ruce. Recyklovat několik let staré fotografie se bohužel nevyplácí, protože ne každý má tak špatnou paměť jako průměrný volič SPD.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 9.5.2019, 11:41

Tomio se prezentuje jako svalovec a hubeňour

Okolo Tomia Okamury je jako již tradičně o zábavu postaráno. Nedávno jsme se mu smáli, protože se z něj stal foodbloger, který denně své sociální sítě zahlcuje tím, že si zrovna dal smažák nebo sekanou s pivem. Předcházelo tomu období plné sportu, v rámci kterého trénoval společně s youtuberem Grznárem, takže byl předseda SPD hubený. Ještě předtím měl ale Tomio permanentní tučné časy, během kterých jsme Okamuru viděli v televizi s dvěma bradami.

Sdílet v květnu 2019 fotografii z dubna 2016 a lhát na ní svým fanouškům se prostě nevyplácí, protože internet si toho pamatuje mnohem víc než tušíte. Na Okamurově Facebooku si pod včerejším cvičícím příspěvkem přečtete pouze chválu a obdiv, protože všechny komentáře, které poukazují na to, že Tomio pouze vytáhl fotografii z roku 2016, byly zablokovány a diskutéři dostali ban, takže standardní postup a smůlička.

Je hezké, že Tomio na svém Facebooku vzpomíná na časy, kdy byl hubený a měl svaly. My bychom rádi zavzpomínaly na časy, kdy měl dvě brady a byl oplácaný z blahobytu. Na vyžraného Okamuru už totiž jen tak nenarazíte. Tehdy nám ale připadal tak nějak milejší. Co myslíte?

A zde vás překvapí nejhloupější politické plakáty, které se na scéně objevily v rámci voleb do Evropského parlamentu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články