fb pixel 11 fází každého partnerského vztahu z pohledu muže – G.cz
Vyhledávání

11 fází každého partnerského vztahu z pohledu muže

Každý vztah je v podstatě něco jako živý organismus. Neustále se vyvíjí a pokud mu nedáte najíst, zemře.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 1.12.2015, 19:46

Co se týče fází, tak ty nejsou nikterak závislé na délce samotného vztahu. Samozřejmě, že lze vztah přerušit v jakékoliv fázi, avšak většinou si muži jednotlivé fáze vychutnávají až do hořkého konce.

1. Před prvním sexem

Mezi ženami se rozmohl nešvar zvaný „nikdy nemít sex na prvním rande“. Těžko říct, kdo jim něco takového poradil, ale dotyčný byl bezesporu zapšklý ubožák, který se akorát tak mstí.

Nicméně díky tomuto nešvaru je potřeba si uvědomit, že začátek většiny vztahů znamená, že muž bude chvíli na suchu.

Tato fáze před prvním sexem bývá hlavně o poznání a snažení. Oba dva se navzájem poznávají a muž se snaží, aby něco nepodělal a aby to dotáhl alespoň do fáze sexu. Muž je v této fázi vztahu pozorný, něžný, vtipný a tak celkově je to zlatíčko.

Muž vyvíjí aktivitu. Bere ženu na večeře, do kina, do divadla, no prostě, kam jen to jde. Snaží se udělat dojem a nastínit ženě, že má nedozírný kulturní i společenský rozsah.

2. Těsně před prvním sexem

Už je to tady. Už je nad slunce jasné, že sex bude a bude brzy. Žena se nechala ukecat, že u muže přespí, a to nemůže neskončit bez sexu. Období těsně před sexem je takové veselé a plné očekávání. Muž nemůže dospat, neustále si přeměřuje svůj genitál a ptá se sám sebe, jestli bude délka dostačující a v žaludku cítí takové to příjemné mravenčení.

Zároveň se však do myšlenek potutelně vkrádá možnost případného selhání. Opravdu dnes večer muž obstojí se ctí? Jistě to bude pro všechny milé překvapení.

3. Fáze po sexu

Konečně je to tady. Konečně se to podařilo. Nyní může jít muž v klidu spát.

4. Začátek dlouhodobého vztahu

Jestliže muž ustál první sex a oba milenci mají i nadále chuť spolu nadále trávit volný čas, znamená to, že nabíhá dlouhodobý vztah.

Všichni účastníci vztahu jsou šťastní, vodí se za ruce a mají sex na různých místech i několikrát denně. Muž si ve svém mobilu upraví kontakt ženy z „ta s velkejma kozama“ na „miláček“.

5. Sestěhování se

Po příjemném a intenzivním úvodu dlouhodobého vztahu začíná fáze dospívání. Žena se k muži nastěhuje. Muž již není pánem své koupelny a zuby si ráno chodí čistit do kuchyně nad dřez, neboť žena koupelnu již od svítání obsadila a díky různým zkrášlovacím pomůckám mění svou identitu.

Ve vztahu nastávají drobné roztržky, boje o ovladač na televizi a nárazové přespání na gauči, jelikož je žena naštvaná a nikdo (včetně jí samotné) neví proč. Muž si ve svém mobilu upraví kontakt „miláček“ na jméno své partnerky.

6. Společný pejsek

Aby muž uhasil ženinu žízeň po dítěti, přistoupí na to, že si spolu koupí nějakého malého čokla. Bude to jako jejich děťátko. Na zkoušku.

Ta malá krysa sere a močí všude po bytě. Venčit ho musí muž ráno ještě za tmy, protože žena nemůže, neboť si v koupelně, kam se patrně již nadobro přestěhovala, vyhlazuje celulitidu.

7. Svatba a dítě

Jelikož se muž jako opatrovník malého čokla osvědčil, ženě se samou nedočkavostí rozhořela děloha a nechala se záměrně zbouchnout. Pak ihned samozřejmě svatba, aby se ještě vešla do svatebních šatů a muž to má spočítané.

Muž si oficiálně změní kontakt v mobilu ze jména své ženy na „mladá“. Následně si jen smutně povzdechne a jde ve dvě ráno nakojit svého uřvaného potomka svým kojicím nástavcem, který dostal od manželky k narozeninám.

8. Další děti a rutina

Následují další děti a ten život tak nějak rychle ubíhá. Každý den je stejný. Jednou za rok šoupnou děti k babičce a jedou jenom sami dva na týden do Chorvatska, kde mají sex z povinnosti na hotelovém pokoji. Celý týden se pak žena opéká na slunci a muž šnorchluje v moři. Kdyby jel každý sám, patrně by si toho nikdo z nich nevšiml.

Za ta léta si již nemají o čem povídat, tak po večerech sledují televizi anebo jde muž do hospody. Ve svém mobilu si již dávno muž změnil kontakt z „mladá“ na „stará“.

9. Děti vypadly z domu

Tak a je to. Děti jsou pryč a doma jsou jenom oni dva. Muž je alergický na ženin hlas a pokaždé, když na něho promluví, jde raději do jiné místnosti. Zatímco žena přibrala krásných padesát kilo a tahá svá ňadra při chůzi za sebou po zemi, muž si odmítá připustit skutečnost a koupil si nové auto anebo motorku.

10. Společný pokoj v domově důchodců

Hezky jste své děti vychovali, jen co je pravda. Na stará kolena vás šoupli do domova důchodců a nejhorší na tom je, že vás s vaší starou nastěhovali do stejného pokoje. To jste to dopracovali. S manželkou se už vůbec nebavíte. Nesnášíte ji. Ona nesnáší vás. Máte podezření, že vám do jídla sype jed na krysy. Vy jste jí zase vyměnili její prášky na srdce za lentilky, takže taky nejste žádný andílek. V mobilu svou ženu již nemáte, jelikož vám zřízenci z domova důchodců mobil zabavili, abyste ho nevdechli a abyste nemohli volat dětem, ať si pro vás přijedou, že je to tu na hovno a že vám zřízenci kradou peníze.

11. Smrt

No konečně. To to trvalo.

A TADY se dozvíte deset důvodů, proč hromadné akce v párech ohrožují zdravé vztahy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články