fb pixel 10 důvodů, proč hromadné akce v párech ohrožují zdravé vztahy – G.cz
Vyhledávání

10 důvodů, proč hromadné akce v párech ohrožují zdravé vztahy

Jestli se máte rádi, vyhněte se násilnému párování

Veronika Kratochvílová
Veronika Kratochvílová 4.2.2015, 20:33

Dvojrande, dovolená v šesti, silvestr v osmi? Vaše kámoška se svým klukem, vy dva a vaše sestřenka s manželem? Neriskujte to. Hrozí vám totiž vztahová apokalypsa!

1) Pokud jste spolu už pár let, ve vztahu vám všechno klape, ale čirou náhodou se dostanete do double společnosti uslintaných čtrnáctidenních milenců, budete mít pocit, že je s vámi něco v nepořádku.

2) Když se váš partner opije jako doga a bude se chovat jako idiot, vy ho nemůžete seřvat na hromadu a urazit se na něj. Párovací pravidla jsou od toho, abyste spolu drželi basu. Takže ve výsledku budete za idioty oba dva a vyhrajete medaili o nejméně sympatický pár roku.

3) Budete přehrávat.

4) Čeká vás nesmyslná přetahovaná na téma, kdo se s kým vtipněji poznal, kdo toho společně více prožil, kdo má lepší vztahy se svou tchýní a tak podobně.

5) Chtěně i nechtěně se budete vzájemně porovnávat.

6) Výčitky na téma, že váš kluk na vás oproti klukovi vaší kámošky méně sahá a tím pádem vás i méně miluje, na sebe nenechají dlouho čekat.

7) Pravděpodobně se úplně zbytečně opijete a ráno budete trpět morální kocovinou.

8) Hrozí, že si váš partner může uvědomit, že jinde je tráva zelenější a ovoce voňavější.

9) Pokud vás váš partner něčím vytočí, budˇto v sobě kousnete a předhodíte mu to o dva dny později i s úrokem, nebo stropíte veřejnou scénu, o které si osazenstvo bude vyprávět ještě měsíce.

10) Vůbec nejhorší situace hrozí ve chvíli, kdy se osazenstvo rozdělí "na kluky" a "na holky", ale vy byste v tu chvíli nejraději podstoupili změnu pohlaví.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články