10 nejotravnějších a nejagresivnějších skupin uživatelů internetu

Obrázek uživatele Jan Palička
03.04.2018, 16:25

Na internet může každý, a proto brouzdání na webu občas není žádný med. Občas totiž narazíte na sociálních sítích na někoho, koho ani neznáte, ale i přesto má potřebu vyhrotit každé slovo a pak hysterickými argumenty přesvědčovat vás i všechny okolo o své pravdě, často za pomocí vulgarismů a výhrůžek násilím. Jakákoliv debata s těmito lidmi je předem odsouzená k nezdaru a nemá cenu se do ní pouštět. Na koho si tedy dát pozor?

1) Vegani

Základním pravidlem klubu veganů je říct všem, že jste vegan. Nestačí jen nejíst maso a živočišné produkty, musíte to každému cpát a přesvědčovat ho o tom, že pokud není vegan jako vy, tak podporuje vraždění a vykořisťování zvířat. Pokud vás veganovo veganství nezajímá, bude vás citově vydírat záběry z jatek a kožešinových farem.

2) Fanklub Tomio Okamury

Pan Tomio jako pravý Čech musel přijet až z Japonska, aby prostý lid ochránil před zákeřnou muslimskou hordou. Alespoň o tom jsou skálopevně přesvědčeni jeho fanoušci. Jestliže zpochybníte evangelium blábolivé japonské slibotechny, připravte se na vlnu kamikaze náletů jeho věrných, kteří vás uargumentují konspiračními teoriemi a špatnou gramatikou.

3) Lidé z Brna

Internetové projevy obyvatel města Brna naplno potvrzují to, že Brno je jediným vtipem, ve kterém se dá bydlet. Můžete si dělat legraci z Pražáků nebo Ostraváků, buď se jim zasmějí nebo jim to bude jedno. Ale opovažte se sáhnout na Brnéčko, hantec a vše, co k tomu patří. Ostří hoši, pro které "žít Brno" není politická strana, ale životní styl, vám za to strčí ten jejich černý orloj, vy víte kam.

4) Orteláci

Plzeňskému zábavovému bigbítu se podařilo nějakým zázrakem svézt se na protiuprchlické vlně a v očích pivních vlastenců je nyní bigband Tomáše Hnídka součástí českého kulturního dědictví. Mnozí fanoušci rekrutovaní z řad různých holohlavých rváčů nejdou pro ránu daleko, takže doporučujeme obezřetnost v kritice objektivně úplně stupidní hudby a textů, v lepším případě budete za vlastizrádce, v horším vám někdo zlomí nos.

5) Odpůrci očkování

Jejich revírem je internet, jejich tempo je vražedné, jejich protivníky je lékařská věda a výzkum, zdravý rozum a vyvrácené konspirační teorie. Biomatky z protiočkovacího hnutí ve dne v noci pracují na tom, aby nás přesvědčily o tom, že očkování způsobuje autismus a slouží farmakologickým společnostem k nadvládě. Zatímco vás přesvědčují o tom, že jste zaprodanec farmakolobby, jejich doma porozené dítě umírá na spalničky.

6) Sportovní fanoušci

Je vlastně úplně jedno, jakému sportu fandí, ale za své oblíbence se budou rvát více, než se oblíbenci sami rvou o mistrovský titul. Sport navíc v lidech vzbuzuje stupidní nacionalistické "MY jsme vyhráli", když daný fanda zvítězil tak leda v zapínání televize. Opovažte se mít křivé slovo proti biatlonu nebo rychlobruslení. V obojím u nás zrovna někdo vyhrává, takže je to nejlepší a humor se nepřipouští.

7) Uctívači Václava Havla

Po smrti prvního prezidenta samostatné České republiky si z něj mnozí lidé udělali zbožštěnou modlu dokonalosti a všech ctností. S Havlem tu každý šermuje jako s etalonem morální dokonalosti a naprosto se pomíjí, že to byl člověk z masa a kostí, který měl své chyby. Na rozdíl od svých dnešních uctívačů měl ale Havel smysl pro humor a nebyl pokrytec, tak by se vtípkům na svou adresu zasmál. To havlisté dovolují zesměšňovat jen Zemana s Klausem, ale pan prezident Havel je nedotknutelný, což je samo o sobě absurdnější než Havlova absurdní dramata.

8) Ezoterici

Nositelé batikovaných triček, vytahaných svetrů a dredů na hlavě sice tvrdí, jak jim veškerá jejich jóga, buddhismus, čakry a mandaly způsobily naprostou životní harmonii a nirvánu, nicméně k jejímu narušení stačí zpochybnění čehokoliv z jejich podivných učení. Pokud je navíc nazvete sektáři, tak jde veškerý mír a láska stranou a sluníčkoví lidí jsou rázem příjemní spíše jako odvrácená strana Měsíce.

9) Zelení

Zelení už dávno nejsou jen ekologové, ale stali se hlásnou tvorbou politické korektnosti a naplněním Orwellovského ideálu, kde se ve jménu svobody bude povolovat jen jeden správný názor. Jestliže jste bílý heterosexuální muž, tak jste bez dalšího příčinou všeho zla světa, cokoliv co řeknete, je útlakem a kdo se nevyzná ve všech asi sedmdesáti smyšlených genderech, ten bude veřejně označen za nácka a odsouzen k několika letům v tolerančním táboře.

10) Věřící

Víra by pro každého měla být osobní záležitostí, na kterou má plné právo a neměl by v něm být nijak omezován. Horší ale je, když se na vlastní pěst pustíte do svaté války za to, že vaše náboženství je to jediné správné a všichni ostatní jsou bezvěrci, kteří by měli okamžitě skončit v pekle. Je úplně jedno, jestli se dostanete do křížku s muslimem nebo křesťanem, stačí jedno křivé slovo proti tomu, co píše jejich stovky let stará knížka, a rázem je z nich džihádista nebo rytíř na křížové výpravě ochoten stínat hlavy kvůli rouhání a svatokrádeži.

A tady se podívejte, že je Havířov nejkorektnějším městem Česka.


Komentáře

Doporučeno pro vás