fb pixel 10 nečekaných návštěv, které vás rozhodně nepotěší – G.cz
Vyhledávání

10 nečekaných návštěv, které vás rozhodně nepotěší

Ťuk ťuk. Kdo je?

Určitě to mnozí znáte. Jen tak si doma hledíte svého, když tu se rozezní zvonek od vchodových dveří. Žádnou návštěvu nečekáte, tak kdo to zase otravuje? Otevřete dveře a v tu ránu litujete, že jste svou přítomnost doma raději nezapřeli.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 14.8.2018, 23:00

1. Svědci Jehovovi

„Dobrý den, už jste slyšel o Bohu?“ Spustí na vás hned z první dobré pomýlený jedinec v nepadnoucí košili mávaje vám Strážnou věží před nosem. Proč tito lidé existují? Proč mají zapotřebí ty své nesmysly vysvětlovat ostatním a snažit se je navést na tu správnou cestu? Věděli jste, že jasným důkazem toho, že „všechno stvořil Bůh a evoluce je nesmysl“, je albatros? Něco tak dokonalého přece může stvořit jenom Bůh. To je argument jak hrom!

Aby tihle pomatenci dali svému mocnému argumentu patřičnou váhu, ukážou vám albatrosa v brožurce a nesmlouvavě vysvětlují, co přesně tím Bůh myslel. Skutečnost, že vám místo albatrosa ukazují racka, je nemůže rozhodit, protože to tak Bůh chtěl.

Co s takovou návštěvou? Možná by stačilo jim oznámit, že Zemi stvořil Satan, a jelikož je dnes soudný den, kdy pán temnot vystoupí po vodopádu z krve novorozenců na Zem, je čas na lidskou oběť.

2. Exekutor

V moment, kdy vám exekutor bude zabavovat i vašeho psa a léky na srdce, si možná řeknete: „Zlatí Svědci Jehovovi!“ Na exekutora historka se Satanem neplatí, protože si ji se zájmem vyslechne a při fázi, kdy budete barvitě vysvětlovat, že Satan přichází, vám odvětí: „Ale vždyť já už jsem tady.“

3. Zloděj gentleman

Běžný zloděj, který nemá žádné morální zásady, vás vykrade, buďto když spíte, nebo když jste na dovolené. To zloděj gentleman u vás zazvoní, oznámí vám, že vás hodlá vykrást a zda si raději vyberete ránu topůrkem od sekery do zátylku, anebo preferujete roubík a přivázání k židli. Případně uzavřít novou smlouvu na odběr elektřiny.

4. Prostitut Radim

Chtěli jste si udělat hezký večer, tak jste si na internetu objednali holku z escort servisu. Pravděpodobně jste se uklikli a místo holky dorazil vymazlený Radim s nalepenou jizvou na ksichtě a kotvou vytetovanou na zadku. Co teď? Radim už je zaplacený předem, takže se nedá nic dělat. Moc hezký večer to tedy nebude, ale přece ty prachy jen tak nevyhodíte oknem, ne?

5. Hlavní hygienik

S pořádkem to doma nijak nepřeháníte. Odpadky vynášíte spíš výjimečně, vajgly házíte pod televizi a ta krysa, co tu kdysi pobíhala, pošla na špínu. Nicméně vše je v nějakých rozumných mezích a bordel, co máte doma, je podle vás ještě únosný. No a pak u vás zazvoní sám hlavní hygienik a oznámí vám, že to tu bude muset celé z hygienických důvodů zavřít.

6. Policie

Pokud vám policie nepřišla oznámit, že našla vaši peněženku, kterou jste včera ztratili někde na poště, a že je v ní všechna hotovost, její návštěva vás nejspíš nepotěší. Nevěstí totiž nic dobrého (koukněte se jí za záda, jestli se za nimi neschovává třeba exekutor).

7. Obchodní zástupce

Zase nějaký šizuňk, který se vám snaží vnutit nového dodavatele elektřiny nebo děsně super novou zdravotní pojišťovnu. Ihned ve dveřích vám podají ruku a spustí monolog, přičemž ho prokládají otázkami typu, jestli jste spokojeni se svou pojišťovnou, zda hodláte mít rakovinu a jestli se mu tady dole v rohu toho formuláře nechcete jen tak cvičně podepsat.

8. Hasiči

Sedíte si takhle večer v křesle a v poklidu sledujete televizi, když tu někdo zazvoní. Znechuceně jdete otevřít a ve dveřích na vás nastoupí hasiči s hadicí, že vám z oken šlehají plameny a oni je přišli uhasit. Proto neprodleně musíte opustit byt. Takhle jste si ten hezký večer rozhodně nepředstavovali.

9. Chlap na odečet plynu

V paneláku dole na nástěnce visí papír s nápisem, že zítra od 8:00 do 18:00 bude v domě prováděn odečet plynu, a proto mají všichni obyvatelé setrvat v tomto časovém rozmezí doma a umožnit pracovníkům plynárny přístup do svého bytu. Celý den je zabitý, prostituta Radima jste museli přeložit na další den a nakonec ten člověk z plynáren přijde o půl sedmý večer. V tomto případě je to však návštěva, kterou čekáte s otevřenou náručí a nemůžete se jí dočkat, takže sem tak úplně nepatří.

10. Andrej Babiš

Hrozí převážně v době voleb. Nejdříve vám zavolá Karel Schwarzenberg a bude pět minut cosi mumlat do telefonu, načež zazvoní Andrej a nabídne vám koblihu.

No a TADY se můžete podívat, že Andrej Babiš rozumí úplně všemu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články