fb pixel 10 každodenních situací, kdy si uvědomíme, že Bůh není – G.cz
Vyhledávání

10 každodenních situací, kdy si uvědomíme, že Bůh není

Důkaz, že Bůh není Nepostavil se vám? To znamená, že Bůh není Tohle by Bůh nedopustil Bůh není + DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Modlíme se k němu, provoláváme jeho jméno, děkujeme mu, v těžkých chvílích se na něho obracíme. I když v něj třeba nevěříme, často si bereme do pusy jeho jméno. Řeč je o Bohu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 13.6.2018, 08:00

Miliardy lidí na celém světě v něj věří. Jeho existence však nebyla prokázána. Jeho neexistenci však můžeme pocítit každý den. Každý den si uvědomíme, že Bůh není, protože tohle by nedovolil. Jaké jsou každodenní situace, kdy si uvědomíme, že Bůh není?

1. Když máme na záchodě dokončeno, natahujeme se pro toaletní papír, a on tam žádný není. Tohle by žádný Bůh nikdy nedopustil.

2. Když se podíváme na náš výpis z účtu.

3. Když sbalíme v baru překrásnou rajdu, dovedeme si ji domů, svlékneme ji a pak se nám nepostaví.

4. Když si koupíme nové parádní boty a před obchodem šlápneme do hovna.

5. Když Zdeněk Troška získá státní vyznamenání za mimořádný přínos pro kulturu.

6. Když jsme si chtěli jenom uprdnout, ale nějak se nám to vymklo z rukou a my si musíme jít rychle domů přeprat prádlo.

7. Když vám není ani třicet let a už začínáte plešatět.

8. Když se díváte na televizi, chcete přepnout program, ale nemůžete najít ovladač, takže musíte vstát z gauče a přepnout to ručně jako ve středověku.

9. Když vykouříte denně tři krabičky cigaret, přežíráte se nezdravých jídel, a potom místo toho, abyste umřeli na rakovinu nebo infarkt, vás přejede auto.

10. Když váš soused, který vůbec netřídí odpad jako vy a na chodbě odmítá vytírat, když na něj přijde řada, vyhraje v loterii deset milionů.

A tady máte 5 věcí, o kterých jste nevěděli, že je Bůh nesnáší.

Podobné články

Doporučujeme

Další články