fb pixel 5 životních pravd, které jsme si odnesli z letošního barrandovského Silvestra s Jaromírem Soukupem – G.cz
Vyhledávání

5 životních pravd, které jsme si odnesli z letošního barrandovského Silvestra s Jaromírem Soukupem

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Už podle traileru, který se šířil po sociálních sítích jako mor, bylo jasné, že letošní barrandovský Silvestr bude grandiózní podívaná pro všechny věkové kategorie bez ohledu na vzdělání, rasu i náboženské vyznání. Barrandovský Silvestr bychom mohli přirovnat k retro béčkovým hororům z 80. let – je to takový bizár, že vás to baví sledovat.

Martin Miko
Martin Miko 2.1.2019, 12:03

1. Umělý smích mrtvých lidí nikdy neomrzí

Říká se, že čím horší pořad, tím více umělého smíchu. To samozřejmě v tomto případě neplatí, protože u barrandovského Silvestra se člověk směje i bez tohoto psychologického vjemu, který vám poradí, kdy se bavit. Na TV Barrandov se však tento smích přidává i během večerních zpráv, aby to navozovalo pocit, že v publiku je dav, který se skvěle baví.

2. V traileru lze vyzradit přes 4 hodiny obsahu

Po zkouknutí minutového traileru máte pocit, že během posledního večera v roce 2018 zažijete v podstatě všechno od playbackového vystoupení Maxim Turbulenc až po vyslechnutí „vtipů“ Vlasty Korce. Upoutávka má větší spád než Avengers a Aquaman dohromady a přepnout kanál vás donutí pouze televizní reklamy.

3. Celebrity, na které se dávno zapomnělo, ještě nezemřely

Občas to při sledování vypadá jako návrat do druhé poloviny devadesátek. Kombinace Dalibora Jandy, Bohuše Matuše, Petra Martináka, Františka Ringo Čecha, Standy Hložka, Mojmíra Maděriče a Radima Uzla vás rozhodně zaskočí. Člověk pak neví, jestli se dívá na Novoty, Zlatou mříž nebo Go – GO šou.

4. Nikdy nevěřte hodnocení na Csfd.cz

Na proradném serveru Csfd.cz se o pořadu v recenzích hodnotitelů nedočtete nic milého, nicméně opak je pravdou. Pořad slouží jako ideální kulisa k propitému silvestrovskému večeru s přáteli, na který budete vzpomínat ještě v únoru.

5. Zpívat může každý

Chtěli jste někdy vidět zpívat Jaromíra Soukupa společně s Hložkem socialistický hit Sanitka? Měli jste jedinečnou možnost. Na základě tohoto duetu se TV Barrandov rozhodla vytvořit nový pořad s názvem Zpívat může každý. Sice se ještě neví, kdo bude pořad moderovat, ale kdyby to byl zmiňovaný Soukup, jednalo by se o jeho dvanáctý pořad.

A zde je 6 večerníčků, které jsme v dětství doopravdy milovali.

Podobné články

Doporučujeme

Další články