fb pixel Žijeme v době vskutku bizarní: Muž z Pardubic si nechal vytetovat Alzáka výměnou za nový iPhone – G.cz
Vyhledávání

Žijeme v době vskutku bizarní: Muž z Pardubic si nechal vytetovat Alzáka výměnou za nový iPhone

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Čím dál častěji se ve světě internetu setkáváme s tzv.lidmi pozdního kapitalismu, kteří se vyznačují tím, že dělají nelogické věci poplatné nelogické době. Jasným příkladem je i pan Richard z Pardubic, který tak dlouho přemlouval internetový obchod Alza k tomu, aby mu daroval nový iPhone výměnou za vytetovaného Alzáka, až se to vážně stalo.

Martin Miko
Martin Miko 10.7.2019, 11:00

iPhone za tetování Alzáka

I takové jsou lidské osudy. Stačí, když na svém mocném firemním Facebooku veřejně vyzvete člověka, který projevil zájem o to nechat si vytetovat na své tělo zeleného maskota Alzáka výměnou za mobilní telefon iPhone a rázem se vám ozve dalších 35 šílenců, kteří by do toho kvůli mobilu za 30 tisíc taky šli. Jenže je zajímá samozřejmě následující – kde tetování budou mít, jak bude velké a kdo ho zaplatí. Při takovém počtu lidí je jasné, že se Alza rozhodla smést tento nápad ze stolu, protože vyhodit „z okna“ milion kvůli partě šílenců by nebyl příliš rentabilní.

Nicméně se objevil král pacientů z Pardubického kraje, který ve své prudě a spamování Alzy poctivě vytrval. Nakonec se internetový obchod rozhodl, že svolí a po krátké komunikaci došlo k dohodě. Tím mužem je jistý Richard B., který sice zůstal v anonymitě, nicméně dříve či později ho potkáte na plovárně nebo v sauně s tím nejstupidnějším tetováním v galaxii.

Alza samozřejmě celý proces poctivě nafotila a v galerii máte možnost zkouknout, jak tetování vypadá a jak celá akce probíhala. Celý manifest se v komentářích dočkal solidního výsměchu, Alza vytvořila virální content, který se šíří internetem a dychtivý Ríša dostal svůj vysněný mobilní telefon, na který by si vydělal na brigádě přes prázdniny třeba i v Mekáči.

Samozřejmě jsme si hned vzpomněli na legendární video z roku 2015, ve kterém si jistá Maruška nechala na čelo vytetovat logo Free1.cz, za což tehdy obdržela odměnu 100 tisíc korun. Tato podivná výzva v podobě „nech si vytetovat naše logo na tělo a my ti zaplatíme“ má v Česku vybudovanou tradici a rozhodně se s tímto v budoucnosti ještě setkáme.

Je zajímavé, že i v době hospodářské hojnosti a možnosti vysokých výdělků, jsou lidé pozdního kapitalismu stále kvůli penězům ochotni udělat v podstatě cokoliv.

A zde se dozvíte, jak zachránit planetu před klimatickými změnami.

Podobné články

Doporučujeme

Další články