fb pixel Žhavé rande i po letech vztahu? Prozradíme vám, jak na to. – G.cz
Vyhledávání

Žhavé rande i po letech vztahu? Prozradíme vám, jak na to.

Pamatujete si na chvíle vzájemného sbližování, zamilované pohledy, první letmé doteky a noci plné nespoutaného živočišného sexu? Možná ne, neboť i ve vašem vztahu romantika nejspíš dávno pominula. Ale nezoufejte. Máme pro vás pár tipů, se kterými vykouzlíte stejně žhavou atmosféru jako kdysi.

Ondřej Pulkrábek 10.12.2019, 11:59

Byli jste dříve tak zamilovaní, a najednou trávíte večery u televize s mobilem v ruce, nevnímaje jeden druhého? Pokud se odbýváte maximálně rychlovkou v misionářské poloze, přišel čas to změnit. Jak? Pozvěte svou polovičku na rande! Protože to, že už roky sdílíte jednu domácnost, neznamená, že si jednou za čas nemůžete povyrazit z kopýtka.

Kino, večeře a překvapení v kalhotkách

Sundejte tepláky a hoďte se do gala. Pro jednou si odpusťte “sváteční“ pohoštění v nedalekém fast foodu a dopřejte si něco honosnějšího. Oproti párům v začátcích máte velkou výhodu – už se znáte. Žena se tedy nemusí upejpat u salátu jako kdysi, ale může si s radostí objednat tříchodové menu v trojobale. A muž, když by náhodou zapomněl peněženku, nevadí… stejně máte společný účet.

Po večeři se vydejte za kulturou. Pamatujete, co bylo na tom kině kdysi nejvíc vzrušující? Tma a vaše první nesmělé pokusy o doteky. Tohle jiskření už nejspíš nezažijete, ale můžete zažít jiné a lepší. Zapátrejte na sexshopech a na své rande si pořiďte bezdrátové vibrační vajíčko. Partnerka si zavede vajíčko do vaginy a muž vybavený ovládáním (některá vajíčka lze ovládat i mobilem) může řídit intenzitu potěšení. Sexuální napětí, které touhle hrou vytvoříte, se bude dát krájet.

Nemravný taneček

Nahota vás už nerajcuje tak jako kdysi? Bodejť, nepěkné spodní prádlo je sice nadmíru pohodlné, ale vůbec ne sexy. A pokud ho před milováním sundáváte asi tak svůdně, jako když had svléká svou kůži, tak vás to spíš pobaví, než nažhaví. Nezapomeňte proto před plánovaným “dostaveníčkem“ vklouznout do slušivého erotického prádla. To samé platí i pro muže, i když neděravé trenky budou možná stačit.

Až přijdete z kina, načněte lahvinku, zapněte podmanivou hudbu a zatancujte si. Striptýz funguje jako vynikající předehra. Celé číslo nemusí působit nikterak profesionálně, prostě tancujte a pomalu odhazujte veškeré svršky. A pokud jste striptýz nikdy nezkoušeli, neboť vás trápí pocit studu, tak zbytečně. Navzájem se už přeci znáte a každý váš záhyb i faldík není pro partnera novinkou. Takže vzhůru do toho.

Pánové, nezapomeňte, že za taneček je potřeba partnerku náležitě odměnit. Potají se vyzbrojte výkonným vibrátorem na klitoris a až vám bude tančit na klíně, trochu ji poškádlete. Bude na vrcholu blaha a to jste se ještě ani nedostali do postele.

Jde se na věc

Úspěšně jste se přesunuli do ložnice a blíží se ta chvíle. Spolu jste to dělali už nesčetněkrát, a tak jste nejspíš upadli do rutiny. Proto odložte klasické milování na později a zkuste vzájemně prozkoumat zadní vrátka. Ale opatrně, při prvních pokusech o anální sex ho tam nemůžete jen tak “fouknout“. Zapojte do hry prsty a anální kolík menšího průměru, který “dírku“ pozvolna a nenásilně roztáhne a připraví ji na nová dobrodružství.

Akčnější páry mohou při dovádění vyzkoušet variantu oko za oko, moje dírka za tvoji dírku. Na trhu jsou k dostání šikovné připínací penisy, díky kterým může žena na oplátku pomilovat partnera. Díky prostatě, která je jedním z nejcitlivějších bodů na mužském těle, je pro pány anální sex mnohem intenzivnější. Nezapomeňte však, že i na jejich konečník se musí opatrně. Proto je dobré mít v záloze hned několik “tréninkových“ análních kolíků a teprve poté vyrukovat s připínákem.

Trocha něžného násilí do každé ložnice

Zaznamenali jste před pár lety knihu nebo film Padesát odstínů šedi? Tento poutavý příběh zpopularizoval BDSM praktiky a dostal je do ložnic obyčejných smrtelníků. Zkuste se “odstíny“ trochu inspirovat a pořiďte si do své výbavy pár základních BDSM pomůcek. V začátcích vám postačí například pouta, maska na oči a jemnější plácačka. Nemusíte být zrovna násilníci, stačí, když polovičku jemně spoutáte, zaslepíte a naplácáte jí na zadek. Vše s láskou. Popusťte uzdu fantaziím, trochu drsnější praktiky ve vás dokáží probudit to ztracené živočišno.

Pečujte o vaši “jiskru“

Pevně věříme, že rande plné vrnění, striptýzu, vzájemného prozkoumávání a špetky jemného násilí dokáže váš vztah oživit a trochu nakopnout. Nezapomeňte však, že znovu zažehnutá jiskra může opět brzy pohasnout. Proto doporučujeme podobné rande absolvovat minimálně jednou za měsíc. S vaší láskou to udělá divy. Uvidíte.

Podobné články

Doporučujeme

Další články