“Ženská tvář je jako vagína,” říká islámský učenec – G.cz
Vyhledávání

“Ženská tvář je jako vagína,” říká islámský učenec

Dělejme si legraci z hlupáků a náboženských fanatiků – je velmi osvěžující.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 25.9.2015, 09:00

V českých médiích čas od času uvádím na pravou míru nesmysly tradované o muslimských zemích (naposledy třeba v seriálu na www.g.cz ZDE). Na seznamu tvrdě rasistického serveru White media ZDE jsem proto veden jako islámofil, což je ale taky nesmysl. Nejen proto, že je mi Alláh srdečně ukradený – hlavně proto, že pokud hlásají nesmysly muslimové, neváhám jim v tom vymáchat čumák taky.

Egyptský imám Abú Ishaq al-Huwajní před časem prohlásil, že islám učí muslimy “okrádat, znásilňovat a zotročovat” nevěřící (ZDE). Ten pán se hlásí k saláfismu (wahhábismu), což je nejortodoxnější a nejradikálnější forma dnešního sunnitského islámu. V prosinci 2011 pak dodal, že ženy musejí chodit s plně zahalenou tváří, protože „ženská tvář je jako vagína“.

V islámu je definován awrah (aurat, doslova nahota, hanba), tedy intimní části těla, které se neukazují veřejně a musejí být zakryty. Různé náboženské školy awrah popisují různě a podle extrémních výkladů je awrah celé tělo ženy včetně obličeje. Pak by měl Abú Ishaq al-Huwajní vlastně pravdu, i když by s ním naprostá většina muslimů nesouhlasila.

Ale neberme to zase tak vážně. Pokud podle ortodoxního muslima ženská tvář připomíná vagínu, co vám připomíná tvář Abú Ishaqa al-Huwajnho? Hlasujte v anketě!

Anketa

Na fotografii v článku vidím:

Anketa se načítá...

Podobné články

Doporučujeme

Další články