Zemanovec Veleba je fanouškem Havlova Odcházení, jeho výstup v DVTV to potvrdil – G.cz
Vyhledávání

Zemanovec Veleba je fanouškem Havlova Odcházení, jeho výstup v DVTV to potvrdil

+ DALŠÍ 1 FOTKA

Současným hitem internetu v českých politických vodách se bezesporu stal Jan Veleba z SPO, který nedokázal odpovědět na otázku, odkud pocházejí peníze věnované na kampaň spolkem Přátel Miloše Zemana, kam Veleba sám patří. Poté, co nebyl schopen vysvětlit, kde se vzala suma ve výši více než milion korun použitá na výrobu reklamních bannerů, vstal a odešel, což vytvořilo úrodnou půdu pro našeho dvorního kolážistu TMBK.

Martin Miko
Martin Miko 18.1.2018, 08:58

Když nevíš, tak uteč

„Chtěl odejít jako boss, ale zasekl se o šňůru od mikrofonu,“ komentuje jeden z diskutujících pod příspěvkem s nedokončeným rozhovorem mezi zemědělským funkcionářem Janem Velebou a moderátorem DVTV Martinem Veselovským. Výsledkem toho všeho je, že se vlastně pořád neví, odkud se vzaly peníze, které přispěl spolek Přátel Miloše Zemana – ten vydal více než milion korun na výrobu a instalaci reklamních bannerů pro legendární „nekampaň“.

My jsme si Velebův husarský kousek vychutnali hned několikrát, a navíc jsme jej zvěčnili v podobě několika koláží, o něž se postaral internetový vtipálek TMBK, který Velebu vystihl naprosto dokonale.

Jak mohl pan Veleba s tímto přístupem dostudovat vysokou školu? Tak to nevíme!

Poslední výzva k nákupu trika

A abychom nezapomněli. Naposledy připomínáme, že si pouze do dnešního poledne (čtvrtek 18. ledna 2018) můžete objednat kultovní design trika ZEMAN PUTIN’S SLUT, který pro vás připravili tvůrci knihy Továrna na debilno, která je na našem e-shopu rovněž k dispozici.

Design trika je tak skvělý, že ho nosí i Jiří Drahoš!

A zde je triko, které rozdělilo společnost.

Podobné články

Doporučujeme

Další články