Továrna na debilno doporučuje: Triko, které rozdělilo společnost je nyní v prodeji!

Obrázek uživatele Martin Miko
17.1.2018, 08:01

Nové triko z dílny internetového vtipálka a umělce TMBK a Dominika Landsmana vzniklo na základě pátečního sexuálního útoku ukrajinské aktivistky Angeliny Diashové, která se obnažila přímo před zraky prezidenta Miloše Zemana. Ten spatřil kromě jejího poprsí i nápis na její hrudi, kde stálo ZEMAN PUTIN`S SLUT, což v překladu znamená, že Miloš Zeman je Putinova prostitutka.

Kupte si triko z dílny TMBK!

Náš dvorní grafik se nechal inspirovat nedávnými událostmi a hbitě zareagoval. Nové triko v limitované edici můžete pořídit pouze do čtvrtka 18. ledna 2018, a to pouze do 12 hodin. Cena je libových 399 korun českých a zakoupit se dá pouze na našem eshopu. Proto využijte jedinečnou šanci a pobuřte své okolí díky novému unisex tričku s jedinečným designem. Designem, který by vystrašil samotného prezidenta Miloše Zemana více než střízlivost a pracovní pohovor Jiřího Ovčáčka u zákeřného Drahoše dohromady.

Samotný autor trika TMBK na svém Facebookovém profilu triko doporučuje se slovy: „Můžete v něm vyprovodit Miloše Zemana z Hradu anebo naopak v něm zapít žal někde na baru.“ Možnosti jsou tedy neomezené. Budete středem pozornosti. Jedni vás budou uctívat a druzí vás budou nenávidět. Jedná se totitž o triko, které rozděluje společnost, takže s sebou nese myšlenky našeho současného prezidenta.

Akce platí pouze do čtvrtka 18.1.

Jste-li muž či žena s názorem, tak si triko můžete obléknout 26. nebo 27. ledna 2018 při slavnostní volbě prezidenta, který rozhodne o tom, jestli bude naším příštím prezidentem nevolitelný fíkus nebo senilní demagog s virózou.

Triko s jedinečným designem samozřejmě doporučuje celá redakce G.cz, která si triko samozřejmě nekoupila, protože doufá, že za tuto formu propagace ho dostane zadáčo.

A zde je 5 důvodů, proč bychom znovu měli volit Miloše Zemana.


Komentáře