fb pixel Zdrogovaný vegetarián, ale i kriminálník, který zabil sedmdesát milionů lidí. Co jste možná nevěděli o Adolfu Hitlerovi? – G.cz
Vyhledávání

Zdrogovaný vegetarián, ale i kriminálník, který zabil sedmdesát milionů lidí. Co jste možná nevěděli o Adolfu Hitlerovi?

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Dnes je tomu přesně na den pětadevadesát let, co byl Adolf Hitler podmínečně propuštěn z vězení, kde seděl pět let za velezradu. Při pokusu o puč byl dav jeho „revolucionářů“ rozehnán německou policií a on zatčen. Těch pět let v base ale Adolf nedřepěl nadarmo, upevnil tam vztah se svým kámošem Rudolfem Hessem a za jeho pomoci taky sepsal svou osobní fan fiction Mein Kampf.

Jan Studnička
Jan Studnička 20.12.2019, 10:44

Hitler už tehdy věděl, že Německo si musí získat jinak. Byl motivovaný, věděl, kým se obklopit, v ruce měl svůj osobní manifest a měl pět let na to, aby si v hlavě vytvořil plán. A někdo by možná mohl říct, že ten plán mu ve finále i vyjde, ale taky je pravda, že to celé skončilo tím, že se Adolf střelil do hlavy, ale před tím stihl zavinit smrt dvaasedmdesáti milionů lidí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články