Zápas Okamura vs. Volný odpískán: Ostravský obchodník s chudobou utíká z boje i z SPD – G.cz
Vyhledávání

Zápas Okamura vs. Volný odpískán: Ostravský obchodník s chudobou utíká z boje i z SPD

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Zní to neuvěřitelně, ale Lubomír Volný oznámil odchod z Okamurovy SPD, protože se v jeho straně prý uchopili moci rasisté, násilníci, neonacisté a Dědičovi lidé. Žádný souboj o předsednictví hnutí SPD se tak nakonec konat nebude.

Martin Miko
Martin Miko 15.3.2019, 16:39

Dobrovolný konec Volného

Z Lubomíra Volného se nakonec stane nezařazený poslanec a podle Práva prý zřejmě opustí i poslanecký klub SPD, jelikož z hnutí odchází. Oznámil to na svém Facebooku, kde zmínil, že ve straně získávají moc už jen neonacisté, rasisté, násilníci a Dědičovi lidé. Tyto informace sdělil pan Volný částečně za použití tlačítka CAPS LOCK, což jsme ocenili, protože jsme na to tak mnohem lépe viděli.

Volný ve svém facebookovém statusu rovněž oslovuje Radima Fialu, Michala Šmuclera a Jana Čížka, kterých se ptá, kdo jim přikázal zničit vlastenecká hnutí v ČR. Rovněž reagoval na nově vzniklé vedení buňky v Moravskoslezském kraji, do kterého nejspíš nebyl přijat. Zároveň však označil člena hnutí Milana Kuchára za "usvědčeného rasistu a neonacistu" a nit nenechal suchou ani na dalších členech hnutí.

Na celém příspěvku je nejzábavnější provedení, s jakým Lubomír Volný opustil SPD. Na svůj oficiální Facebook nasdílel fotografii moravskoslezské buňky SPD stojící v hospodě třetí cenové u stolů, na kterých jsou natažené červené ubrusy od pivovaru Ostravar, což působí velmi komicky.

Slibovaný souboj mezi Okamurou a Volným se nakonec konat nebude, což nás velmi mrzí. Těšili jsme se.

A zde se dozvíte, proč je Orlík mnohem lepší kapela než Ortel.

Podobné články

Doporučujeme

Další články