Zakázané DMT: psychedelikum, které vás buď spojí s roboty z jiné dimenze, nebo vám hrábne – G.cz
Vyhledávání

Zakázané DMT: psychedelikum, které vás buď spojí s roboty z jiné dimenze, nebo vám hrábne

Práce šlechtí. Drogy byly v naší společnosti odjakživa. + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Užití nejsilnějšího halucinogenu na světě, kterým je dimethyltryptamin (DMT), je považováno za jeden z nejsilnějších psychedelických zážitků. Navíc se o této droze v posledních letech poměrně dost často píše v souvislosti s ayahuascou a šamanskými rituály, které vás mají údajně úplně zbavit závislostí. DMT prý lidskou mysl dokáže na pár minut „vystřelit“ do jakéhosi hyperprostoru, v němž můžete komunikovat s entitami.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 19.7.2019, 16:32

Jiná dimenze

DMT není žádný výmysl z laboratoří německých chemiků. Jedná se o látku, kterou v minimálním množství objevíme ve všech živých organismech. V některých rostlinách se nachází ve větší koncentraci (opět ta ayahuasca). Tuto látku lze samozřejmě vytvořit i synteticky. DMT je v podstatě agonista serotoninu, což v primitivním překladu znamená, že má vliv na vaši náladu a vnímání reality.

Když se zeptáte lidí, kteří DMT (v kombinaci s MAO inhibitory, jinak nefunguje) zkusili, odpoví vám, že si nic nepamatují. Při ihnalování kouře z této látky totiž nastupuje stav, který sice může trvat až několik hodin, jenže vrcholná část celého „zážitku“ nastupuje při kouření ihned a trvá zhruba 5 až 20 minut. DMT má silný vliv na vnímání reality, rozměrů, času a prostoru. Ve vrcholné fázi vás uspí, jelikož se vám vyplaví spánkový hormon melatonin. Zároveň však zažíváte jeden dlouhý „trip“, který se přirovnává k intenzivní dávce LSD.

Uživatelé DMT ve svých zápiscích popisují bizarní účinky drogy. Mluví například o setkávání se s mechanickými elfy, roboty, cestování do jiných dimenzí a galaxií. Součástí tohoto „výletu“ má být i údajné promlouvání těchto vyšších entit do duše uživatele drogy. Zajímavé je, že tyto zážitky zkusilo během pokusů na lidech v 50. letech více lidí. V podstatě všichni hovořili o setkání s humanoidními bytostmi, elfy, trpaslíky nebo jinými bytostmi. Jeden z uživatelů dokonce přirovnal ten svět k filmu Avatar a tvrdil, že si je jistý tím, že tvůrci tohoto filmu rozhodně DMT zkusili.

Po vystřízlivění z vrcholné fáze na droze DMT se doporučuje, abyste u sebe měli tužku a papír a veškeré zážitky si zapsali na papír, jelikož prý vše velmi rychle zapomenete.

Užívání DMT samozřejmě není žádná pohádka. Jedná se o poměrně nebezpečný halucinogen, takže podobně jako u LSD a dalších psychedelik se vám může stát, že budete mít psychické problémy, z nichž se taky můžete vyhrabávat roky (nebo vůbec). K DMT se navíc vážou i žaludeční problémy. Proto se říká, že se v rámci rituálu ayahuasca zvrací.

Nezapomínejte, že drogy jsou špatné a neberte je. Číst o nich však můžete, jelikož je to zajímavé téma, které lidi baví. A zároveň se jich pak lépe vyvarujete, děti! Takže zde je článek o tajemném rituálu ayahuasca.

Podobné články

Doporučujeme

Další články