fb pixel Zahulíme, uvidíme... Filmy z nabídky Netflixu a HBO GO, k jejichž sledování je dobré posilnit se trochou zeleně – G.cz
Vyhledávání

Zahulíme, uvidíme... Filmy z nabídky Netflixu a HBO GO, k jejichž sledování je dobré posilnit se trochou zeleně

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Nenechte se zmást sociálními sítěmi; karanténa je nuda a všechny ty zábavné online večírky ve virtuálních hospodách sice vypadají fajn, ale následná kocovinová deprese ve chvíli, kdy nemůžete ven, protože tam tak trochu číhá smrt, fakt není fajn. Víte, co je pro tyto dny lepší než alkohol? No víte, jinak byste tenhle článek ani nerozklikli... Tak si připravte vše potřebné, pohodlně se usaďte, čapněte pytel křupek a vyberte si jeden z filmů z nabídky Netflixu a HBO GO, které vám teď perfektně sednou do nálady.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 13.4.2020, 10:44

Takové to domácí pokoukáníčko

Už je to dlouhé. Hrozba koronaviru, nouzový stav, karanténa... Ačkoliv vládní opatření se mají pomalu rozvolňovat, ještě to chvíli ptorvá, než se vrátíme do normálu, a tak si tuhle nestandardní situaci musíme nějak ulehčit. Někdo cvíčí jako magor, někdo už teď přibral 6 kilo a někdo si dlouhé chvíle zpestřuje požíváním nejrůznějších omamných látek.

My tvrdé drogy velmi nedoporučujeme (nejen během karantény) a vlastně ani moc nefandíme nezřízenému pití. Obojí vám sice krátkodobě zvedne náladu, ale ty dojezdy a kocoviny, to není nic moc ani v případě, kdy můžete jít ven bez obvázaného obličeje, sejít se s přáteli a rozptýlit se třeba u vyprošťovací limonády na zahrádce vašeho oblíbeného podniku. Takže teď, když nic z výše uvedeného provozovat nelze, je to ještě horší. Co tedy zbývá?

Modří už vědí, o čem je řeč - o té blahodárné, stále ještě (bůh ví proč) nelegalizované květině, která dokáže uvolnit, rozesmát a probudit chutě. Chutě k jídlu, což je náš oblíbený typ chutí, samozřejmě. No. Protože předpokládáme, že jste tenhle článek otevřeli proto, že už jste se podívali na dno svého vaku s... řekněme Dolanským listím, nebudeme to prodlužovat. Všechno, co teď potřebujete vědět, najdete v následující galerii:

Závěrem bychom rádi uvedli, že redakce G.cz marihuanu nikdy ani nezkoušela, natož, aby ji pravidelně užívala, její kouření neschvaluje, nepodporuje a ani vás k němu nepoňouká. Polovinu těchto filmových tipů jsme obšlehli z magazínu "Huličův kulturní kamarád" a polovinu zařadili po konzultaci s... někým, kdo trávu taky nikdy neviděl, dokonce ani na obrázku. Protože drogy jsou špatné, áno.

Podobné články

Doporučujeme

Další články