fb pixel Zahrál si v GTA a Eminem ho zmínil v písni: 10 zajímavostí o Philu Collinsovi – G.cz
Vyhledávání

Zahrál si v GTA a Eminem ho zmínil v písni: 10 zajímavostí o Philu Collinsovi

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Bubeník, zpěvák a hudební legenda - tak by se dal popsat britský umělec Phil Collins, který v osmdesátých letech patřil k nejpopulárnějším hudebníkům vůbec. Ať už se jedná o jeho tvorbu v rámci slavných Genesis nebo o jeho rozsáhlou sólovou kariéru, Collins patří k tomu nejúspěšnějšímu, co kdy ze Spojeného království přišlo. Dnes odehraje v Praze jistě velkolepý koncert, a proto jsme sestavili seznam 10 zajímavostí, které o něm zřejmě ještě nevíte.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi Aktualizováno 25.6.2019, 16:25

Večně se vracející Collins

Phil Collins několikrát oznámil konec své kariéry, ale nakonec mu to nedalo a vždy se stejně vrátil. Nejprve tak učinil v roce 1996, kdy překvapivě opustil svou kapelu Genesis, aby se do ní o 11 let později opět vrátil. Poté sice prohlásil, že už s Genesis opravdu nikdy hrát nebude, ale v poslední době se šíří drby, že přemýšlí ještě o jednom posledním rozlučkovém turné. To ostatně tvrdil i v roce 2011, kdy prohlašoval, že s hudbou nadobro končí.

Vydrželo mu to pouhých 5 let a dnes má v rámci turné "Not Dead Yet" naplánovanou i zastávku v pražské O2 Aréně. Občas je fajn, když umělci nedrží slovo!

A tady si přečtěte, jak Čína verbuje novou generaci komunistů pomocí anime o Marxovi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články