fb pixel Zadlužené Česko a premiér astrologem. Galerie Vainových koláží vás dokonale připraví na léto – G.cz
Vyhledávání

Zadlužené Česko a premiér astrologem. Galerie Vainových koláží vás dokonale připraví na léto

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Červen nám propršel mezi prsty a my tu máme další sérii těch nejvtipnějších koláží od našeho dvorního kolážisty Vaina, který opět hbitě reagoval na aktuální dění v Česku i ve světě. Kromě navýšení státního schodku na 500 miliard korun jsme byli svědky například precizní angličtiny naší ministryně financí nebo rabování v USA v rámci rasových nepokojů.

Martin Miko
Martin Miko 1.7.2020, 08:50

Když se daří, tak se daří

Léto je v plném proudu. Sice probíhá v trochu mokřejším rytmu, než na jaký jsme zvyklí, ale to nám nezabrání v tom, abychom reagovali na aktuální zvěrstva, která se kolem nás dějí. Na koronavirus se už dávno zapomnělo, avšak ještě stále doznívají poslední zákazy a omezení. Nicméně od začátku července bude možné zajít do klubu bez toho, aby vás vyhodili ve 23 hodin, takže nezoufejte, protože se blýská na lepší časy.

Červen byl i tak plný zásadních událostí. Například jsme byli svědky astrologické předpovědi našeho premiéra, který nám sdělil, že slunovrat chce, abychom se spojili a neposlouchali naše spojence ze zahraničí. Konkrétně řekl: „Prosím vás, včera večer byla strašně důležitá věc. Ve 23:43 byl slunovrat. Zatmění slunce, měsíc v novu, a matka Země a otec Slunce nám vzkázali, prosim vás, že máme spolupracovat aspoň 4 měsíce. Že se máme spojit a že nám do tý naší zemičky nikdo nebude mluvit. Ani ty velký, ani nikdo ze zahraničí, protože vy dobře víte, že vy rozhodujete o osudu naší země.“ Stalo se tak po kritice ze strany Evropského parlamentu. Nicméně to není vše, co dopadá na vládu Andreje Babiše. Další zásadní problém je v tom, že schodek státního rozpočtu bude neuvěřitelných 500 miliard korun.

I pro tyto případy tu máme kolážistu Vaina, který vždy trefně a vtipně reaguje svými kolážemi na danou situaci v naší zemi. V následující galerii vám představíme ty nejlepší koláže, které jsme za uplynulý měsíc vypustili do světa.

Ano, byl to šílený měsíc, ale na druhou stranu nesmíte zapomínat na to, že v červenci může být ještě mnohem hůř.

Podobné články

Doporučujeme

Další články