Třetí Strážci Galaxie a sólo film Black Widow: 6 marvelovek, které nás na tuty čekají po konci Avengers – G.cz
Vyhledávání

Třetí Strážci Galaxie a sólo film Black Widow: 6 marvelovek, které nás na tuty čekají po konci Avengers

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Už v dubnu se fanoušci komiksových adaptací rozloučí s partou hrdinů, která jim v průběhu let hodně přirostla k srdíčkům. Avengers se rozloučí, ale kolos jménem MCU pochopitelně jede dál. Co nás v následujících letech čeká a nemine?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 19.3.2019, 14:42

Marvel vládne dál

Máte pocit, že filmů podle komiksů od Marvelu už bylo moc? Že to s premiérou Avengers: Endgame letos v dubnu už konečně skončí? No, je nám líto, ale obří MCU jede dál. Stroj na peníze se jen tak nezastaví a v análech Marvel Comics je ještě hodně hrdinů k tahání na světlo. Už dnes víme o šesti nových filmech, které v nejbližších letech určitě uvidíme.

Nejčerstvější je zpráva, že se se třetím filmem vrátí Strážci Galaxie a s nimi i původní režisér James Gunn, kterého Marvel před časem vyrazil kvůli nekorektním prehistorickým tweetům. Pravdou ale je, že první Strážci byli tak nápadití a tím úspěšní, že se pak u Marvelů po jejich vzoru rozhodli trochu odtemnit i ostatní filmy, vidět je to například na snímku Thor: Ragnarok.

Pokračování se dočká i vyvedený Black Panther nebo Doctor Strange, se kterým studio po konci Avengers počítá jako s jedním z hlavní tahounů značky Marvel na poli kinematografie. Dlouho očekávaného sólo filmu by se měla dočkat i Black Widow (Scarlett Johansson), tam by se ale mělo jednat o prequel. Dozvíme se, jak se Nataše žilo předtím, než ji naverboval Nick Fury.

Pochopitelně nás čekají i nějací úplní nováčci. Jací a kdy zhruba s nimi můžeme počítat, to se dozvíte v galerii tady:

A tady si přečtěte o pochybném feminismu Captain Marvel.

Podobné články

Doporučujeme

Další články