fb pixel Zachovejte paniku! Osmero důvodů, proč je rouškové šílenství v Česku super – G.cz
Vyhledávání

Zachovejte paniku! Osmero důvodů, proč je rouškové šílenství v Česku super

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

V Česku se rozmohl takový nešvar. Lidé šílí kvůli mediální masáži v souvislosti s koronavirem, který v Číně už zabil pár lidí a nyní se šíří světěm podobně jako kdysi SARS. Proto Čechy nenapadlo nic jiného než vykoupit v lékárnách roušky. Nyní s nimi chodí nakupovat, a někteří s nimi obchodují na internetu. To nám přijde naprosto skvělé, protože takové nošení roušky s sebou přináší spoustu výhod.

Martin Miko
Martin Miko 29.1.2020, 13:15

Hit jménem rouška

Rouškové šílenství v České republice, které postrádá svůj smysl, ale zato plní alespoň psychologický efekt, je u nás na vrcholu. Lidé v malých i velkých městech chodí nakupovat do supermarketů v rouškách. To je samozřejmě šlechtí, ale pouze v případě, že mají chřipku. S rouškou jí alespoň nebudou šířit dál. Nicméně běžná rouška žádný koronavir nezastaví, k tomu je ,zapotřebí kvalitní respirátor, jak nás upozornili mnozí odborníci.

I tak by bylo dobré si říct, proč je skvělé v Česku nosit ústní roušku.

1. Trendy módní doplněk

Vzhledem k tomu, že Češi vykoupili všechny lékárny v Česku, tak u nás v této chvíli existují statisíce hrdých majitelů roušek, kteří je už nosí na nákup do Kauflandu nebo se je chystají obléknout k vhodnému outfitu. Už je na čase, aby někdo začal prodávat designové roušky.

2. Zabráníte šíření chřipky

Roušku byste měli nosit na veřejnosti hlavně v době, když máte chřipku, kašlete a šíříte viry do éteru. Právě v těchto chvílích by bylo vhodné vytáhnout roušku. Věřte, že lidé ve vašem okolí to ocení.

3. Pro lepší dech

V případě, že jste si ráno zapomněli vyčistit zuby a nemáte po ruce zrovna žvýkačku, tak prostě použijte roušku. Lidé ve vaší blízkosti to rozhodně ocení.

4. Budete vypadat lépe

Někomu může rouška výrazně pomoci v sebevědomí. Když budeme nosit všichni roušky přes obličej, tak se nebudeme mezi sebou seznamovat na základě vzhledu, ale podle toho, co máme v hlavě. A to se vyplatí!

5. Nosí ji i celebrity

Nezapomínejte, že roušku nosil i samotný Michael Jackson. Na předávání hudebních cen Grammy ji měla i současná ikona Billie Eilish.

6. Podpora ekonomiky

Když Češi z paniky nakupují roušky, tak logicky nakupují na doma zásoby dlouhotrvajících potravin a dalšího zboží, čímž pomáhají naší ekonomice. Všechno zlé je k něčemu dobré.

7. Skryjete svůj knír, dámy

Toto platí primárně pro ženy, které se stydí za svůj knírek. S rouškou ho hravě skryjete a stanete se tak atraktivnější pro vaše okolí.

8. N2ikdo neuvidí jídlo, které vám uvízlo mezi zuby

I toto je velké pozitivum pro všechny, kteří jsou zrovna po jídle a zrovna nemají po ruce párátko.

A zde se můžete dozvědět o tom, co si vlastně myslíme my o rouškách.

Podobné články

Doporučujeme

Další články