fb pixel Exkluzivní analýza G.cz: Knihomolka Kristelová přečte 1500 knih, než Řepka vyleze z lochu – G.cz
Vyhledávání

Exkluzivní analýza G.cz: Knihomolka Kristelová přečte 1500 knih, než Řepka vyleze z lochu

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Bohužel se stalo to, co si nikdo nepřál a odvolací soud zvýšil trest pro Tomáše Řepku z 15 měsíců na rovné 2 roky natvrdo, což nás samozřejmě velmi bolí. Mnohem víc to však určitě bude bolet Kateřinu Kristelovou, která během této doby pravděpodobně stihne minimálně sto pročtených nedělí, což v jejím případě znamená 1500 knih.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 30.4.2019, 14:59

Dva roky prázdnin

Vypadá to, že Kateřina Kristelová se v příštích dvou letech stane hlavní hvězdou pořadu Sama doma, protože soud rozhodl, že bývalý fotbalista a spisovatel Tomáš Řepka si nakonec místo 15 měsíců půjde sednout na 2 roky. Řepka se provinil zpronevěrou a internetovou šikanou své bývalé manželky, které založil erotický inzerát s přezdívkou Cikánečka 007. Tohle se matce svých dětí přece nedělá.

Každopádně jsme nedávno zveřejňovali 12 motivačních citátů Tomáše Řepky, díky kterým budete mít chuť znovu žít, takže doufáme, že si je i samotný "Blikanec", jak je mu často přezdíváno, využije ke svému prospěchu. Ostatně například jeho citát "Když nemůže, tak věř, že můžeš ještě na 30 procent!" se mu nakonec splnil, protože mu byl zvýšen trest zhruba o třetinu.

Když jsme se dozvěděli v únoru, že má jít Tomáš Řepka sedět, vytvořili jsme mu seznam zásadních rad, které se mu mohou ve vězení hodit, protože jsme viděli spoustu filmů, takže víme, jak to v kriminále chodí.

Zásadní otázkou je, co bude s jeho věrnou přítelkyní a životní láskou Kristelovou. Pravděpodobně se učte k smrti, protože díky jejímu Instagramu jsme se dozvěděli, že za neděli v klidu přečte 15 tlustých knih, takže jsme došli k závěru, že až bude Tomáš sedět, bude mít minimálně sto volných nedělí na čtení, což znamená, že zvládne přečíst zhruba 1500 knih, zatímco bude čekat na svého milého. Doufejme tedy, že z toho Kačka nebude mít hlavu jako pátrací balón.

Spočítali jsme, že Kateřina Kristelová za neděli přečte 3220 stránek, což znamená, že kdyby četla celých 24 hodin, přečetla by za hodinu 134 stránek, což znamená, že přečte 2 stránky knihy za minutu. Tomu říkáme obdivuhodný výkon, který zvládne jen robot Číslo 5 z oblíbeného filmu z 80. let. Čistě teoreticky by dokázala za jediný den přečíst celé sedmidílné Proustovo Hledání ztraceného času. Bibli by zase Kačka přečetla zhruba za 7 hodin i s pauzou na selfie. Big up.

Každopádně dva roky utečou jako voda. Jen dvakrát se zasadí a sklidí řepka a Tomáš bude opět venku volný jako pták. Snad se ze svých nefotbalových chyb poučí a bude opět sekat latinu.

A zde si přečtete o tom, že liberální britský deník The Guardian se opět zbláznil.

Podobné články

Doporučujeme

Další články