Z popkulturní ikony je nenáviděný pedofil: Galerie nejzábavnějších parodií Michaela Jacksona – G.cz
Vyhledávání

Z popkulturní ikony je nenáviděný pedofil: Galerie nejzábavnějších parodií Michaela Jacksona

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Vzhledem k tomu, co se v současné době děje okolo osoby zesnulého Michaela Jacksona, rozhodli jsme se situaci trochu zlehčit. Hluboké debaty a eseje o dokumentárním snímku Leaving Neverland jsou všude. Nesmíme však zapomínat, že se jedná o popkulturní ikonu, která byla mnohokrát zesměšňována a narážky na to, že není tak úplně v pořádku, se objevily už například v jednom díle seriálu South Park.

Martin Miko
Martin Miko 13.3.2019, 16:14

Pokulturní ikona pro mnoho generací a pedofil

Mrtvý Jackson je na pranýři. My ho nemůžeme dehonestovat jinak než po našem, takže přinášíme sbírku parodií a vtípků na adresu Michaela Jacksona, které za poslední dobu prolétly světem. Stahovat ho z rádií nám přijde škoda, protože spojovat jeho hudbu s pedofilní aférou, o které díky dokumentu Leaving Neverland víme, nám přijde jako nesmysl.

Zde jsou populární kulturní milníky, které odkazují na Michaela Jacksona. Některé z nich dokonce méně či více narážejí na jeho vztah k dětem a jeho nechvalně proslulý Neverland.

1. Někdo Bad, jinej Fat

Legendární parodie v podání Weird Al Yankovice z roku 1988 ve své době pobavila svět. Yankovic dal písni zcela nový rozměr a baví nás dodnes.

2. Dvojník Michaela Jacksona v Simpsonech

Legendární epizoda z roku 1991 byla smazána. Objevily se v ní totiž písně od Michaela Jacksona, avšak on sám tam nehrál. Jacksona však ztvárnil Homerův kolega z psychiatrické léčebny, se kterým se Homer zkamarádil. V díle se objevila jeho píseň Happy Birthday Lisa.

3. Michael Jackson se přestěhoval do South Parku

V roce 2004 vyšla epizoda populárního Městečka South Park, která naznačovala Jacksonovu náklonnost k dětem. On sám se v ní choval jako dítě. V tomto díle se dokonce objeví i Neverland. South Park opět předpověděl budoucnost.

4. Narážka ve Scary Movie 3

Ve třetím díle Scary Movie načapal Charlie Sheen v dětském pokoji své dcery Michaela Jacksona, což byla opět narážka na jeho pedofilní chování.

5. Z Neverlandu se stalo synonymum pro Jacksonův harém

6. Podle Men in Black je mimozemšťan

V roce 2002 se objevil Jackson v malé roli ve filmu Muži v černém 2, kterou překvapil všechny své fanoušky.

A zde vás nejspíš velmi překvapí, že ženy mají nejraději lesbické porno.

Podobné články

Doporučujeme

Další články