fb pixel Z lásky k pivnímu humoru: Fanouškovský Instagram Braníku informuje o cenách a baví kolážemi – G.cz
Vyhledávání

Z lásky k pivnímu humoru: Fanouškovský Instagram Braníku informuje o cenách a baví kolážemi

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Na světě existují pouze dva druhy lidí. Ti první z nich pivo Braník milují a pravidelně ho pijí, a ti druzí... ho doposud neochutnali. Tato značka zlatavého moku sice nepatří mezi posh výrobky pro nóbl lidi, nicméně má své příznivce napříč generacemi, a to především díky lákavé ceně. Nemůžeme se divit, že Braník má na rozdíl od konkurence i svůj vlastní fanouškovský instagramový účet s aktuálními slevami.

Martin Miko
Martin Miko 14.5.2020, 09:00

Nic než Braník!

Nikomu asi nepřijde divné, že pivo Braník je vyráběno pražským smíchovským pivovarem Staropramen. Ano, někdo může namítnout, že obě piva jsou pražské splašky, a že jediné poctivé pivo se vyrábí v Plzni. Těmito aristokraty pivní společnosti však mohou vyznavači branického kultu jen a pouze pohrdat. Ostatně koupit si za cenu jednoho lahváče Pilsner Urquell celou dvoulitrovou PET lahev Braníka mluví opravdu za vše. Ano, přesně tak. Dvoulitrová „petka“ Braníku stojí v akci v supermarketu skvělých 29,90, což z něj dělá hned po Grešlákovi a Argusovi jedno z nejlevnějších piv na českém trhu.

Sloganem „Pivo v každé lahvi“ si některé alkoholické příznivce pivo Braník získalo, takže se nedivte, že na Instagramu vznikl účet branik.v.akci, který pravidelně informuje o Braníku 2L v akci. „Každý den informujeme o slevách na lahodný mok v plastové lahvi. Nejsme oficiální profil Braníku a náš obsah je satirický, nikoliv reklamní,“ stojí v popisku profilu, který pro určitou sortu lidí znamená svět. Tato skupina vytváří naprosto geniální pivní obsah, který se zavděčí všem internetovým vtipálkům. Sice nevíme, kdo za tím stojí, ale díky!

Máte po téhle sérce humoru chut na Braníka? My taky ne.

Podobné články

Doporučujeme

Další články