fb pixel Z celostátního fóra Pirátů: Bartoš obhájil post předsedy strany, a pak se šlo pařit na drum and bass – G.cz
Vyhledávání

Z celostátního fóra Pirátů: Bartoš obhájil post předsedy strany, a pak se šlo pařit na drum and bass

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Víkend utekl jako voda a my za sebou máme celostátní fórum České pirátské strany, které se konalo v multifunkční hale Gong v Ostravě. Akce se mohl zúčastnit každý člen strany. Ten, kdo neměl čas, mohl živě událost sledovat na online streamu. Pozici předsedy Pirátů opět obhájil Ivan Bartoš a první místopředsedkyní se stala Olga Richterová.

Martin Miko
Martin Miko 12.1.2020, 17:45

Piráti v Ostravě

Každý, kdo chtěl zažít celostátní sněm Pirátů, měl tento víkend možnost zajet do Ostravy, kde se toto velké zasedání konalo. Každý člen strany se mohl stát součástí akce, kde bylo vedeno nové vedení Pirátů. Ti se rozhodli, že si za svého předsedu ponechají Ivana Bartoše. Co se týče místopředsedů, tak zvolena byla Olga Richterová, Vojtěch Pikal, Radek Holomčík a Martin Kučera.

Kromě volby předsedy a místopředsedů byla představena výroční zpráva strany, volební tým k volbám 2020, prezentace republikového výboru, europoslanců a Pirátů z vládnoucích koaličních měst. Součástí akce byl i doprovodný program, který zahrnoval fotokoutek, prohlídku Bolt Tower a Vysokých pecí. Večer Piráty čekala afterparty v malém sálu Gongu, kde se zasedání konalo. Ten, kdo nechtěl pařit, tak si mohl užít večerní debatu se zakladatelem Pirátů Jiřím Kadeřávkem, první místopředsedkyní Olgou Richterovou a bývalým předsedou strany Lukášem Černohorským. V rámci oficiálního večerního programu sněmu byla rovněž i možnost navštívit drum and bassovou afterpárty v blízkém klubu.

Mohl to být vskutku požehnaný víkend, My jsme samozřejmě zůstali doma v teplu domova.

Podobné články

Doporučujeme

Další články