fb pixel YNW Melly pouští ven remix svého tracku, jeho ale ven asi nikdo nepustí – G.cz
Vyhledávání

YNW Melly pouští ven remix svého tracku, jeho ale ven asi nikdo nepustí

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Rapper YNW Melly už před pár dny naznačoval na sociálních sítích, že se třináctého března má něco stát. Lidé spekulovali, že by to buď mohl být nový track, nějaký remix… nebo třeba propuštění z vazební věznice Broward County. Protože Melly tam čeká na rozsudek v případu dvou vražd prvního stupně.

Jan Studnička
Jan Studnička 13.3.2020, 13:26

YNW Melly - Murder on my Mind

Pro znalce nové xanaxové vlny hip hopu by asi nemělo být překvapení, že Jamell Demons aka YNW Melly má problémy se zákonem. Tak ostatně jeho kariéra začala. V roce 2015, ve svých šestnácti letech, byl zadržen za nelegální držení zbraně a za střelbu na lidi. O rok později byl na rok odsouzen do zařízení pro madistvé… A tam právě napsal svůj největší hit - Murder on my Mind, který vypustil do světa v roce 2017.

Melly měl pak problémy se zákonem ještě mnohokrát. Držení drog, držení zbraní, výtržnosti… ten člověk pochází z Floridy a působí jako zosobnění Floridy. A samozřejmě u toho všeho stihl vydávat songy. Melly dělá něco jako… gangster mumble rap. Tedy místy ještě divnější a ostřejší než starý dobrý boyz in the hoodz, ale taky xanaxově utlumené.

Teď to důležité: Melly vydal loni track Suicidal, který se potýká s tématem sebevraždy, tak citlivě jak to jen dokáže člověk, který napsal nuancí prostý text k “jinotaji” Murder on my Mind. Tak jako tak, song byl velkým hitem, dočkal se animovaného klipu, který má čtyřicet milionů zhlédnutí na YouTube.

Tracky z cely

Loni se ale taky nechal Melly zatknout za podezření z úkladné dvojnásobné vraždy. Oběťmi jsou jeho přátelé z byznysu YNW Sakchaser a YNW Jury. Policie už předtím zatkla jednoho podezřelého a v únoru loňského roku byl vydán zatykač přímo na Mellyho, který se sám došel nechat zatknout s tím, že “všechno dobře dopadne”.

Vyšetřování i soud se poměrně vlečou, z fotek od soudu to vypadá, že rapper hýří dobrou náladou. A tady se dostáváme k tomu, proč jméno YNW Melly dnes trenduje po sociálních sítích. Před pár dny se totiž na netu objevily náznaky, že se 13. března má něco stát. Fanoušci spekulovali, že to buď může být nový track nebo nový vývoj případu.

Ukázalo se, že je to varianta A.

Melly vydal remix svého tracku Suicidal, tentokrát obohacený o featy v prosinci zesnulého rappera Juice WRLD. Juice se předávkoval drogami na letišti. Snažil se jich spolykat co nejvíc, aby je u něj nenašla FBI.

Suicidal (Remix) má teď skoro čtvrt milionu zhlédnutí a jestli máte tuhle hudbu rádi, nemělo by vás to minout.

Podobné články

Doporučujeme

Další články